REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Steve Carell jako generał w nowym serialu komediowym Netfliksa. „Siły Kosmiczne” już w maju

W maju na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial komediowy „Siły Kosmiczne”. Obsada produkcji jest imponująca. Sprawdźcie szczegóły.

siły kosmiczne netflix data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Michael Scott z „The Office” i Jean-Ralphio Saperstein z „Parks and Recreation” w jednej scenie? Co to, crossover? Nie, to „Siły Kosmiczne” nowy serial Netfliksa.

Po świetnym występie w serialu dramatycznym „The Morning Show” miło będzie znów zobaczyć Steve'a Carella w roli komediowej. W serii „Siły Kosmiczne” wcieli się on w generała Marka R. Nairda. Netflix podzielił się dziś datą premiery serii i kilkoma zdjęciami z planu.

Siły Kosmiczne” zadebiutują na platformie Netflix 29 maja 2020 r.

Główny bohater, wspomniany generał Naird, to uznany pilot Sił Powietrznych USA. Pod jego skrzydła trafia całkiem nowa jednostka szóstej formacji sił zbrojnych USA - Sił Kosmicznych. Mężczyzna wraz z rodziną przenosi się do bazy w Kolorado. Na miejscu dostaje wyjątkowe zadanie – musi sprawić, że Amerykanie ponownie staną na Księżycu i zdominują kosmos.

REKLAMA

W serialu w żonę generała Nairda wcieliła się Lisa Kudrow. Oprócz niej w obsadzie „Sił Kosmicznych” znaleźli się także m.in. John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow, Don Lake i Ben Schwartz, czyli wspomniany na początku Jean-Ralphio Saperstein z „Parks and Recreation”. Współtwórcami serialu są Steve Carell oraz Greg Daniels („Biuro”).

„Siły Kosmiczne” od 29 maja na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA