1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

„Bad Boy” na VOD już od 8 kwietnia. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Patryka Vegi

Bad Boy VOD premiera

Ze względu na koronawirusa dystrybutorzy coraz częściej decydują się na przyśpieszone premiery swoich filmów w serwisach VOD. Do listy tytułów, które wcześniej niż pierwotnie zakładano pojawią się na platformach streamingowych dołączy ostatnia produkcja sygnowana nazwiskiem Patryka Vegi, czyli „Bad Boy”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Bad Boy” pojawił się w polskich kinach 21 lutego. W weekend otwarcia zobaczyło go jakieś 156 tysięcy widzów, co okazało się jednym z najsłabszych wyników filmów Patryka Vegi. Na nic zdał się więc udział piłkarskich gwiazd (Kamil Grosicki i Sławomir Peszko), wszelkie kontrowersje wokół produkcji i nazywanie Antoniego Królikowskiego „polskim Leonardo DiCaprio”. Czy w dystrybucji online będzie cieszył się większym zainteresowaniem? Niedługo się przekonamy.

Teraz każdy będzie mógł obejrzeć „Bad Boya” w domowym zaciszu.

W związku z pandemią koronawirusa Kino Świat postanowiło udostępnić „Bad Boya” w serwisach streamingowych już niebawem. Film pojawi się na platformach Player+, Canal+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili 8 kwietnia 2020 roku.

Tym samym „Bad Boy” dołącza do listy filmów, które za sprawą zagrożenia COVID-19 będą miały przyśpieszoną premierę VOD. Wcześniej spotkało to chociażby „Salę samobójców. Hejtera” czy „Bloodshota”.

„Bad Boy” to opowieść o trójkącie miłosnym i rywalizacji między braćmi.

Głównymi bohaterami są Piotr i Paweł. Ten pierwszy został policjantem, a ten drugi postanowił dołączyć do kibicowskiego gangu. Walczą oni o uwagę Oli – pani adwokat, która potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze wypadki. W miarę rozwoju akcji kobietę coraz bardziej wciąga przestępczy proceder.

Na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd. W głównych rolach występują Maciej Stuhr i Antoni Królikowski. Oprócz nich pojawiają się Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski.

„Bad Boy” dostępny w Premium VOD już od 8 kwietnia 2020 roku.