REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

„Bad Boy” na VOD już od 8 kwietnia. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Patryka Vegi

Ze względu na koronawirusa dystrybutorzy coraz częściej decydują się na przyśpieszone premiery swoich filmów w serwisach VOD. Do listy tytułów, które wcześniej niż pierwotnie zakładano pojawią się na platformach streamingowych dołączy ostatnia produkcja sygnowana nazwiskiem Patryka Vegi, czyli „Bad Boy”.

Bad Boy VOD premiera
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Bad Boy” pojawił się w polskich kinach 21 lutego. W weekend otwarcia zobaczyło go jakieś 156 tysięcy widzów, co okazało się jednym z najsłabszych wyników filmów Patryka Vegi. Na nic zdał się więc udział piłkarskich gwiazd (Kamil Grosicki i Sławomir Peszko), wszelkie kontrowersje wokół produkcji i nazywanie Antoniego Królikowskiego „polskim Leonardo DiCaprio”. Czy w dystrybucji online będzie cieszył się większym zainteresowaniem? Niedługo się przekonamy.

Teraz każdy będzie mógł obejrzeć „Bad Boya” w domowym zaciszu.

W związku z pandemią koronawirusa Kino Świat postanowiło udostępnić „Bad Boya” w serwisach streamingowych już niebawem. Film pojawi się na platformach Player+, Canal+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili 8 kwietnia 2020 roku.

Tym samym „Bad Boy” dołącza do listy filmów, które za sprawą zagrożenia COVID-19 będą miały przyśpieszoną premierę VOD. Wcześniej spotkało to chociażby „Salę samobójców. Hejtera” czy „Bloodshota”.

„Bad Boy” to opowieść o trójkącie miłosnym i rywalizacji między braćmi.

Głównymi bohaterami są Piotr i Paweł. Ten pierwszy został policjantem, a ten drugi postanowił dołączyć do kibicowskiego gangu. Walczą oni o uwagę Oli – pani adwokat, która potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze wypadki. W miarę rozwoju akcji kobietę coraz bardziej wciąga przestępczy proceder.

REKLAMA

Na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd. W głównych rolach występują Maciej Stuhr i Antoni Królikowski. Oprócz nich pojawiają się Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski.

„Bad Boy” dostępny w Premium VOD już od 8 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA