REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Masz kartę Unlimited od Cinema City? Sieć kin wydała oświadczenie

Ze względu na epidemię koronawirusa kina są zamknięte. Cinema City wydało oświadczenie, w którym informuje o karcie Unlimited.

cinema city koronawirus
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Epidemia koronawirusa nie przyszła co prawda z zaskoczenia, ale chyba wszyscy mamy poczucie, że wyjątkowo gwałtownie musieliśmy zmienić nasz styl życia. Zamknięte zostały kina, parki, skwery. My musimy zostać w domach, bo ryzyko, że wirus rozprzestrzeni się tak bardzo, że będzie nie do opanowania, jest jak najbardziej realne.

W tej sytuacji muszą odnaleźć się wszystkie firmy i biznesy.

Oczywiście poszkodowane są również kina. Zamknięte na głucho, nie mają szans w żaden sposób przenieść swojej aktywności do internetu. W tej sytuacji sieć kin Cinema City wydała oświadczenie dotyczące kart Unlimited, które pozwalały na nieograniczony dostęp do sal kinowych.

Jeśli opłaciłeś abonament w ramach Miesięcznego Planu Płatności, Twoja karta Unlimited pozostanie aktywna w okresie braku dostępu do kin, a opłaty, które zostały w tym czasie pobrane będą automatycznie przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy, po otwarciu kin. Jeśli opłaciłeś abonament Unlimited z góry za cały rok w ramach Rocznego Planu Płatności, ważność Twojej karty Unlimited zostanie wydłużona o okres, w którym kina będą pozostawały zamknięte - czytamy w oświadczeniu.

Dalej pojawia się informacja, że pracownicy kina zdają sobie sprawę, że pytania się mnożą, ale Cinema City nie ustaje w staraniach, aby na wszystkie odpowiedzieć.

Całe oświadczenie możecie przeczytać na stronie Cinema City.

REKLAMA

Wszelkie pytania można kierować pod adres unlimited@cinema-city.pl, na stronie kina pojawiła się również sekcja odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kina, podobnie jak inne instytucje kultury, zostały zamknięte 12 marca. Na razie nie wiadomo, kiedy zakaz zostanie zniesiony. Niestety, wiele wskazuje na to, że obostrzenia będą obowiązywały przynajmniej przez kolejnych kilka tygodni.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA