REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

To nie żart - jest zwiastun i data premiery 2. części 4. sezonu „Ricka i Morty’ego”

Od grudnia 2019 roku każdy fan „Ricka i Morty’ego” czeka na informację, kiedy pojawi się druga część 4. sezonu serialu. Twórcy animacji postanowili w końcu uchylić rąbka tajemnicy. Jak wskazuje data podana w zwiastunie nadchodzących pięciu odcinków, miłośnicy międzywymiarowych przygód powrócą już w przyszłym miesiącu.

rick i morty 4 premiera trailer
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

REKLAMA

Znając poczucie humoru twórców „Ricka i Morty’ego”, większość miłośników animacji pewnie spojrzy w kalendarz i sceptycznie podejdzie do podanej informacji, uznając ją za primaaprilisowy żart. Wiele wskazuje jednak na to, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się kolejnymi pięcioma odcinkami 4. sezonu serialu. A na zachętę w sieci pojawiła się krótka zajawka tego, co nas czeka.

Podanie daty premiery drugiej części 4. sezonu „Ricka i Morty’ego” wisiało w powietrzu już od dłuższego czasu. W końcu po pierwszych pięciu odcinkach serii, twórcy co chwilę podgrzewają atmosferę. Podczas finału rozgrywek Super Bowl wyemitowano reklamę Pringles z udziałem bohaterów animacji, a dosłownie chwilę temu zadebiutował krótki metraż, który swoją stylistyką przypomina japońskie anime.

Jeśli więc twórcy serialu nie zaserwowali fanom sadystycznego żartu z ich oczekiwań, „Rick i Morty” powrócą na antenę Adult Swim już w maju 2020 roku.

Jest więc wystarczająco czasu, aby zrobić sobie maraton wszystkich poprzednich odcinków. A jeśli jeszcze nie mieliście styczności z serialem zdążycie wszystko nadrobić i czeka was dużo wyśmienitej zabawy.

W końcu jest tu mowa o jednej z najlepszych i najbardziej wpływowych amerykańskich animacji, która ma miliony miłośników na całym świecie. Serial opowiada o losach genialnego naukowca, który wraz z wnukiem podróżuje po różnych wymiarach i przeżywa kolejne przygody. Wszystko to rozgrywa się w oparach ironii, czarnego humoru i wulgaryzmów.

W Polsce wszystkie odcinka „Ricka i Morty’ego” można oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA

Polscy widzowie będą mogli zapoznać się z ostatnimi pięcioma odcinkami 4. serii nieco później niż fani mieszkający w Stanach Zjednoczonych. U nas jak zwykle pewnie trzeba będzie poczekać na Netfliksa. Do tej pory całe sezony lub ich części trafiały na platformę jakiś czas po emisji wszystkich epizodów w paśmie Adult Swim.

Światowa premiera drugiej części 4. sezonu „Ricka i Morty’ego” 3 już maja 2020 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA