1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Quebonafide w nowym klipie wraca do dawnego wizerunku i dissuje swoich krytyków

quebonafide klip teledysk

Tęskniliście za wytatuowanym i bezkompromisowym Quebonafide? W udostępnionym 1 kwietnia klipie do piosenki SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ raper wraca do swojego dawnego wizerunku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeszcze kilka miesięcy temu fani Quebonafide mogliby przypuszczać, że jeśli raper wytnie jakiś primaaprilisowy numer, będzie to założenie okularów, ubranie się w polo, zakrycie tatuaży i występ w „Dzień Dobry TVN”. Jak się dzisiaj okazuje, stało się wręcz odwrotnie. W sieci pojawił się bowiem nowy klip promujący krążek „Romantic Psycho”, w którym raper pozbywa się szkieł, sztywniackiej koszulki i pokazuje swoje tatuaże w pełnej krasie.

1 kwietnia 2020 roku Quebonafide podzielił się ze swoimi fanami klipem do utworu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. W klipie zrywa ze stylem grzecznego chłopca. Zrzuca z siebie dotychczas nieodłączne atrybuty łącznie z nieco dłuższymi włosami. Rzuca okularami, ściąga polo, odkrywa tatuaże i na czworaka kroczy po ziemi. A wszystko to odbywa się w rytm ciillujących bitów.

W klipie występuje Janusz Chabior, który pełen czułości przytula rapera, podczas gdy przed kamerą przebiega płonący człowiek.

W samej piosence SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ raper nie ma litości. Bezlitośnie dissuje krytyków swojej osoby. W tekście przewija się kilka nazwisk dobrze znanych w rapowym światku i nie tylko. Wśród nich jest Sebastian Fabijański (płyta aktora „Primityw” pojawi się na sklepowych półkach pod koniec miesiąca) oraz Jakub Żulczyk.

SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ promuje płytę „Romantic Psycho”.