1. SPIDER'S WEB
 2. rozrywka
 3. Filmy
 4. Seriale
 5. VOD

Sporo primaaprilisowych nowości od HBO GO. Wśród nich „Pewnego razu… w Hollywood”

Pewnego razu w hollywood hbo go

Najnowszy film Quentina Tarantino, czy może film, który Quentin Tarantino wskazywał jako jeden ze swoich ulubionych w 2019 roku? Wśród nowości, jakie dzisiaj trafiły na HBO GO znajdziecie je oba. I nie tylko.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

1 kwietnia kojarzy nam się z kawałami, ale na HBO GO nie ma żartów. Właśnie dzisiaj na platformie pojawiło się całkiem sporo nowości. Wśród nich „Pewnego razu… w Hollywood” i „Pełzająca śmierć”, czyli filmy które łączy wspólny mianownik pod postacią osoby Quentina Tarantino. Prócz nich nie zabrakło równie emocjonujących seriali.

Nowości HBO GO na 1 kwietnia – co warto zobaczyć?

Dziewiąty pełnometrażowy film Quentina Tarantino to fantazja na temat kina. Słynny reżyser snuje historie o Hollywood, które już minęło i nigdy nie wróci. Zamieszkane jest przez prawdziwych twardzieli, którzy z różnym skutkiem próbują przenieść swoje ekranowe emploi do świata rzeczywistego. W tle szykuje się prawdziwa rewolucja i „koniec niewinności”, bo członkowie sekty Charlesa Mansona szykują się do krwawej zbrodni. Nie wszystko jednak pójdzie po ich myśli. Nie spodziewajcie się prawdy, tylko mitotwórczego przepisywania rzeczywistości.

„Pewnego razu… w Hollywood” już dostępne na platformie HBO GO.

Pełzająca śmierć

Naczelny kinofil Hollywood wskazał ten film jako jedną ze swoich ulubionych produkcji 2019 roku. Nic dziwnego, że „Pełzająca śmierć” przypadła do gustu Quentinowi Tarantinowi. Czuć tu fascynację b-klasą, z której reżyser wyciąga prawdziwy horror. Zamyka swoich bohaterów w jednym domu wraz z krokodylami. Na zewnątrz natomiast grasuje huragan. Atmosfera zagęszcza się więc z każdą sceną.

„Pełzająca śmierć” już dostępna na platformie HBO GO.

Mayans M.C. – 1. i 2. Sezon

Kurt Sutter powraca do świata twardych motocyklistów. Spin-off „Synów Anarchii” poświęcony jest meksykańskiemu klubowi, tytułowym Mayansom. Klimat jest jednak tak samo duszny, a akcji i humoru nie brakuje. Te dwa sezony to istna jazda bez trzymanki.

Oba sezony „Mayans M.C.” już dostępne na platformie HBO GO.

HBO GO – pełna lista nowości z 1 kwietnia 2020 roku:

 • Mayans M.C., odc. 1-10 (cały sezon)
 • Mayans M.C. II, odc. 1-10 (cały sezon)
 • Zaufaj mi II, odc. 1-4 (cały sezon)
 • Cudotwórcy: Wieki ciemne, odc. 10
 • Pewnego razu… w Hollywood
 • Pełzająca śmierć
 • Przypadek 39
 • Muppety
 • Plan gry