REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Maciej Stuhr będzie głosował na Andrzeja Dudę. Aktor prześmiewczo komentuje sytuację polityczną

Maciej Stuhr po raz kolejny postanowił odnieść się do polityki naszego rządu w mediach społecznościowych. Na swoim Facebooku udostępnił filmik, w którym zapewnia, że w nadchodzących wyborach będzie głosował na Andrzeja Dudę, bo „słowa się z niego sypią jak gó*** z barana”.

Maciej Stuhr Andrzej Duda
REKLAMA
136 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeszcze nie tak dawno Maciej Stuhr komentował przekazanie 2 mld zł na TVP w ironicznym filmiku na Facebooku. Dzisiaj w mediach społecznościowych aktora pojawiło się utrzymane w podobnym stylu wideo. Tym razem jednak „młody Stuhr” zapowiedział, że w zbliżających się wielkimi krokami wyborach prezydenckich zagłosuje na… Andrzeja Dudę. Tak, takiego wyznania nikt się nie spodziewał, ale przypominamy, że dzisiaj jest prima aprilis.

W swoim najnowszym wideo, aktor wyznaje, że tak jak my wszyscy od miesiąca siedzi w domu.

Izolacja zmusiła go do przemyśleń i zdecydował się, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę. Swoją decyzję motywuje tym, że jest to:

Wybitny mówca, orator, nie potrzebuje kartki, słowa się z niego sypią jak gó*** z barana. Poliglota, zbawca narodu. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu… Jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku.

Nietrudno w przywołanym filmiku doszukać się ironicznego tonu.

REKLAMA

Maciej Stuhr bardzo często krytykuje postępowania rządu za sprawą mediów społecznościowych. Tym razem odniósł się do decyzji PiS o forsowaniu wyborów prezydenckich 10 maja pomimo niebezpieczeństwa związanego z koronawirusem.

Podczas, gdy co chwilę jesteśmy namawiani, aby pozostać zamkniętymi w domu, rząd chce, abyśmy wszyscy poszli do urn i zagłosowali w wyborach prezydenckich. Takie postępowanie już spotkało się z krytyką nie tylko opozycji, ale również autorytetów medycznych i artystów.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA