1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

„Uncharted”, „Morbius” i „Pogromcy duchów” z nowymi datami premier. Blockbustery Sony przesunięte – premiery nie wcześniej niż w 2021 roku

Sony zdecydowało się przesunąć swoje najważniejsze, planowane na ten rok premiery. Nie zobaczymy więc wielu blockbusterów, na które kinomaniacy od dawna ostrzyli sobie pazury. Tym samym na „Uncharted”, „Morbius”, „Pogromcy duchów: Dziedzictwo” czy „Misję Greyhound” trafią na ekrany kin dopiero w 2021 roku.

morbius data premiery sony koronawirus

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wraz z przesunięciem daty premiery 25. odsłony przygód Jamesa Bonda „Nie czas umierać” rozpoczęła się lawina informacji o filmach, których terminy wejścia na ekrany zdecydowano się przełożyć. Na całym świecie pozamykane są kina, stąd też obawa dystrybutorów przed niskimi wpływami ze sprzedaży biletów. I chociaż lipiec i sierpień wydają się bardzo odległe, już wiemy, że w te wakacje nie zobaczymy zbyt wielu blockbusterów.

Do już i tak długiej listy przesuniętych premier obejmującej „Mulan”, „Nowych mutantów” czy „Szybkich i wściekłych 9”, dołączają kolejne tytuły.

Tym razem te pochodzące z wytwórni Sony. Jak podaje Variety firma zdecydowała się przesunąć termin wejścia na ekrany kin swoich najistotniejszych w tym roku produkcji.

Z tego względu „Pogromców duchów: Dziedzictwo” zamiast 10 lipca 2020 roku zobaczymy 5 marca 2021 roku. Premiera „Morbiusa” została przeniesiona z 31 lipca 2020 roku na 19 marca 2021 roku.

Zmieniono również datę wejścia na ekrany kin filmów, które początkowo miały się pojawić o wiele później.

I tak „Uncharted” zamiast 5 marca 2021 roku zobaczymy 8 października 2021 roku.

Biorąc pod uwagę, że wszystkie wymienione filmy planowano wprowadzić na ekrany dopiero za kilka miesięcy, a już zdecydowano się, żeby opóźnić ich premiery, można dojść do pesymistycznych wniosków, że szybko kin nie odwiedzimy. A nawet jeśli stanie się to już niedługo, nie wiadomo czy będzie w nich co oglądać.

Pełna lista przesuniętych premier Sony wraz z nowymi datami:

  • Misja Greyhound – termin nieznany
  • Fatherhood – 15 stycznia 2021 rok
  • Piotruś Królik 2: Na gigancie – 15 stycznia 2021 rok
  • Pogromcy duchów: Dziedzictwo – 5 marca 2021 rok
  • Morbius – 19 marca 2021 rok
  • Uncharted – 8 października 2021 rok