REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Animacja zrobiona i koń zwalony. Powstał animowany filmik na podstawie popularnego polskiego mema

Internet nie od dziś rządzi się swoimi prawami. Niejednokrotnie popularność w sieci zdobywają w teorii niewarte tego wypowiedzi prywatnych osób, które nie zastanawiały się nad tym, co mówią. W lutym polski Reddit eksplodował komentarzami na temat hasła „koń zwalony”. Post pewnego Marianka doczekał się nawet swojej animacji.

koń zwalony animacja
REKLAMA
REKLAMA

Od czasów początku Internetu zmieniło się bardzo wiele. Globalna wioska naprawdę opanowała cały świat i zmieniła sposób, w jaki wielu z nas codziennie funkcjonuje. Jedna rzecz na pewno nie uległa jednak zmianie. Użytkownicy Internetu wciąż uwielbiają wyszukiwać kontrowersyjne i zabawne zdania innych użytkowników, a potem je rozsławiać, często w prześmiewczy sposób.

W zeszłym miesiącu taki los spotkał pewnego użytkownika Facebooka o nicku Marianek XXX (na rozprzestrzenianym zdjęciu posta jego nazwisko zostało zamazane), który podzielił się ze światem swoją radością po „zwaleniu konia”.

Hasło „koń zwalony” szybko zyskało popularność w serwisie Reddit, gdzie przedstawiono je jako rozwiązanie wszelkich problemów.

koń zwalony animacja class="wp-image-388902"

Internauci w humorystyczny sposób rozgłaszali, że gdyby wszyscy inni podążali śladem Marianka, to na świecie nie byłoby wojen, a w ich miejsce zapanowałaby powszechna radość. Bo do poczucia spełniania według wystarczyłby tylko wspomniany „koń zwalony”, dobra pizza, ciekawy filmik na YouTubie i obecność zwierząt. Słowem: pieniądze, jedzenie, bezpieczeństwo i odrobina przyjemności.

REKLAMA

Teraz do dziesiątków dyskusji, postów i memów dołączył też humorystyczny filmik od duetu Jędruś i Kamil. Założyli oni specjalną stronę internetową, gdzie znaleźć można obrazkową historię. Całość jest wizualnie utrzymana w czerni oraz bieli, a każdy kolejny obrazek oparto o prostą zapętloną animację. Nie brakuje tu też jednak dowcipów o podwójnym dnie, zwłaszcza w kontekście tytułowego konia. Teraz pozostaje więc tylko czekać aż swoje animacje dostaną inne polskie memy na czele z najpopularniejszymi w zeszłym roku nosaczami.

Czytaj także: Czy media powinny pisać o takich tematach jak memy? Odpowiedź na wbrew pozorom bardzo poważne pytanie znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA