1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD

„Jurassic World", „Botoks" i „Proceder". Nowości wjechały na Netfliksa

proceder netflix nowosci

Netflix robi swoim użytkownikom niespodziankę w środku tygodnia. Właśnie pojawiły się tam nowe tytuły, w tym polskie produkcje.

Środa nie jest typowym dniem, gdy serwis wrzuca swoje najgorętsze nowości, a jednak w jego dzisiejszej aktualizacji znaleźć możecie kilka produkcji, które mogą was zainteresować. Zwłaszcza, że jedna z nich nie tak dawno zadebiutowała w kinach. Sprawdźcie, co nowego pojawia się w serwisie.

Netflix aktualizacja - nowości

Proceder

Proceder – kadr z filmu

Film o raperze Tomaszu Chadzie nie jest może dziełem idealnym, ale dość ambitnie próbuje zmierzyć się nie tylko z biografią zmarłego tragicznie rapera, ale również z Polską po transformacji. W „Procederze” jednym z najjaśniejszych punktów jest Piotr Witkowski, który wciela się właśnie w młodego rapera. Fani niepokornej muzyki ulicy znajdą tu coś dla siebie, ale film nie powinien pozostawić obojętnymi również zwolenników kina gangsterskiego.

„Proceder” jest już w serwisie Netflix.

Botoks

netflix premiery marzec

Nie dajcie się jednak zwieść. Nie chodzi o film Patryka Vegi, który miał wstrząsnąć opinią publiczną i zweryfikować nasz pogląd na polską służbę zdrowia, a o serial. I chociaż możecie mieć różne zdanie o Vedze, jego kinie i tym, czy dobrze jest dzisiaj, gdy to właśnie służby zdrowia potrzebujemy najbardziej, podważać jej zaufanie, to z pewnością znajdą się fani humoru, którym płodny twórca zalewa wręcz swoje filmy.

Serialowy „Botoks” obejrzycie na Netfliksie.

Jurassic World: Upadłe królestwo

Co obejrzeć 8 czerwca

Dinozaury co prawda wyginęły, ale w kinie mają się całkiem nieźle. No, powiedzmy raczej, że „miewają się” całkiem nieźle, bo poziom artystyczny filmów, w których człowiek przywraca wielkie gady do życia, a potem musi przed nimi uciekać, bywa różny. W „Jurassic World: Upadłe królestwo” sytuacja trochę się odwraca, bo tym razem to nie ludzcy bohaterowie muszą zostać uratowani, a właśnie dinozaury.

Film jest już dostępny w serwisie Netflix.