1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Empik Premium przez 60 dni za darmo. Do wyboru 11 tysięcy audiobooków i ebooków oraz bezpłatna wysyłka

Koronawirus w znaczący sposób utrudnia wszystkim mieszkańcom Polski korzystanie z kultury. Tego typu kryzysy to jednak dobry moment dla firm, żeby znalazły nietypowe metody przyciągania i zadowalania klientów. Firma Empik poinformowała właśnie, że usługa Empik Premium będzie dostępna za darmo na 60 dni. Warto z niej skorzystać?

empik premium
2046 interakcji
dołącz do dyskusji

Przymusowy pobyt w domu na pierwszy rzut oka zdecydowanie nie zalicza się do rzeczy przyjemnych. Wbrew pozorom nie brakuje jednak rozrywek, którym z powodzeniem można oddać się w domowym zaciszu. Chodzi oczywiście o czytanie książek, oglądanie nowości na VOD (listę najciekawszych produkcji znajdziecie TUTAJ) czy korzystanie ze streamingu muzyki.

Na użytkowników korzystających z sieci zaczęły też otwierać się bardziej tradycyjni dostarczyciele treści kulturalnych. W najbliższych dniach hitowe spektakle online pokażą choćby Metropolitan Opera i wiedeńska Staatsopera. A to nie koniec optymistycznych wieści. Specjalną niespodziankę dla fanów ebooków, audiobooków i podcastów przygotował też Empik.

Usługa Empik Premium od dzisiaj przez dwa miesiące będzie dostępna za darmo dla wszystkich. Użytkownicy będą mogli w tym czasie zdobyć kod na darmowe korzystanie z usługi przez 60 dni.

Biuro prasowe firmy w oficjalnym komunikacie poinformowało, że Empik chce pomóc we wspólnym spędzaniu czasu i rozwój rodzinnych zainteresowań w tym trudnym okresie. Dlatego z bezpłatnego pakietu korzyści będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani. Wystarczy, że wejdą w TEN LINK i podadzą swój adres, na który zostanie wysłany jednorazowy kod pozwalający na wykorzystywanie Empik Premium przez 60 dni całkowicie za darmo.

empik premium

Jakie dokładnie profity przysługują osobom posiadającym dostęp do tej usługi? Chodzi m.in. o dostęp do ponad 11 tysięcy ebooków i audiobooków, darmowe wysyłki kurierem lub do paczkomatów (odbiór przesyłki bezpośrednio w salonach Empik został zawieszony na czas kwarantanny), a także możliwość korzystania z oferty słuchowisk i podcastów za pomocą aplikacji Empik GO.

Sieć sklepów ma też zamiar wynagrodzić swoich klientom brak jakichkolwiek wydarzeń kulturalnych w najbliższych tygodniach. Dzięki Empik Premium użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia spotkań autorskich w wersji online. W dniach 24-26 marca odbędą się streamy na żywo wydarzeń z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Dla najmłodszych zostanie z kolei zorganizowany cykl warsztatów edukacyjnych pt. „W domu jest fajnie, i kropka!”. Skorzystacie z promocji na Empik Premium?