REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Zostań w domu i poczytaj. Sprawdzamy najlepsze promocje na książki

Jeśli nie musisz, nie wychodź - wydaje się, że to najlepszy sposób, aby przynajmniej zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Pytanie, co zrobić z czasem, który spędzimy w domu, wydaje się dość proste. Najlepiej poczytać.

ebooki promocje kornawirus
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nie dziwi zanadto, że serwisy oferujące usługi subskrypcyjne i firmy dostarczające treści wychodzą naprzeciw temu trendowi. Przykładowo Orange udostępnia swoim klientom pakiet 10 GB internetu mobilnego i odkodowuje kanały u posiadaczy kablówki Orange TV. Play odkodowuje do końca marca 40 kanałów dla posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV. Podobnie jest z niektórymi wydawnictwami i sklepami oferującymi książki elektroniczne.

Promocje na książki – gdzie zajrzeć?

 class="wp-image-261393"

Wielka Litera

Wydawnictwo Wielka Litera do końca marca obniżyło ceny swoich książek i e-audio do 15 złotych. Wśród nich znajdziecie choćby bardzo głośną biografię Ryszarda Kapuścińskiego „Kapuściński non-fiction". Będziecie mogli poznać życie George’a Lucasa z książki „ George Lucas. Gwiezdne wojny i reszta życia”. A nawet przeczytać zbiór bardzo przyjemnych opowiadań Toma Hanksa, którego los niestety również splótł się z epidemią koronawirusa, czyli „Kolekcję nietypowych zdarzeń”.

Pełna lista przecenionych tytułów znajduje się tutaj.

Legimi

Korzystając z kodu promocyjnego „czytamy” możecie otrzymać od Legimi jedną książkę za darmo. Na liście jest chociażby scenariusz filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” czy „Wakacje z duchami” Adama Bahdaja. Otrzymane książki można czytać bezterminowo na tabletach, telefonach komórkowych, na komputerach i niektórych czytnikach.

Pełna lista przecenionych tytułów znajduje się tutaj.

Publio

Z kolei Publio udostępniło 13 książek po 13 złotych nie w ramach walki z wolnym czasem i przymusowym pobytem w domu, a z okazji piątku, który wypada dzisiaj, a więc 13 marca. Zniżka to zniżka, a w jej ramach można kupić w formie elektronicznej „Limes inferior” niezłą powieść kultowego już w Polsce pisarza Janusza A. Zajdla, „Szlak nadziei” Normana Daviesa czy „Miasto ślepców” nagrodzonego literackim Noblem portugalskiego pisarza José Saramago.

Pełna lista przecenionych tytułów znajduje się tutaj.

Woblink

Woblink wystartował z akcją pod wiele mówiącym tytułem „Zostań w domu i czytaj”. Przeceniono między innymi książkę „Mindhunter” Johna Douglasa, której zapewne nie trzeba przedstawiać fanom serialu Netfliksa pod tym samym tytułem. Niedrogo możecie również kupić „Homo deus” jednego z najgłośniejszych ostatnio historyków, chociaż jego prace mają raczej charakter esejów, czyli Yuvala Noahaa Harariego. W Woblinku dostaniecie również „Księgi Jakubowe” Olgi Tokarczuk i to jest idealna okazja, aby spotkać się z literaturą polskiej noblistki.

Pełna lista przecenionych tytułów znajduje się tutaj.

Virtualo

REKLAMA

W Virtualo.pl też możecie złapać rabat. Chociaż żadna z promocyjnych akcji nie jest związana z epidemią koronawirusa, ale są tam tytuły warta zauważenia, a nawet, co może zaskoczy prezydenta Wrocławia, przeczytać. A jest w czym wybierać, bo „Opowieść rozbitka” Gabriela Garcii Marqueza to bardzo interesująca pozycja, jest też „Magazyn” Roba Harta, o którym mieliśmy przyjemność już pisać. A także, co szczególnie polecam, „Możliwość wyspy” Michela Houellebecqa.

Pełna lista przecenionych tytułów znajduje się tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA