REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Ten horror naprawdę was przerazi. Sprawdźcie fragment filmu „Niewidzialny człowiek” z Elisabeth Moss

W tym tygodniu premiera oczekiwanego przez wielu horroru z Elisabeth Moss w roli głównej. Jeśli jeszcze nie wiecie, czy kupować bilety na najbliższe seanse, obejrzyjcie fragment filmu „Niewidzialny człowiek”.

niewidzialny człowiek fragment
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Niewidzialny człowiek” to nowe spojrzenie na słynną powieść Herberta George'a Wellsa. Amerykańsko-australijska koprodukcja opowiada o kobiecie, która przez wiele lat żyła w toksycznym związku. Cecilia Kass, grana przez świetną Elisabeth Moss, znaną choćby z roli w serialu „Opowieść podręcznej”, wyplątuje się z trudnej sytuacji i próbuję ułożyć życie na nowo. Na jej drodze szybko pojawią się jednak kolejne problemy, tym razem z gatunku nadprzyrodzonych. Kobietę czeka kolejny koszmar.

Niewidzialny człowiek - fragment filmu:

REKLAMA

W filmie w reżyserii i według scenariusza Leigh Whannella, oprócz Moss występują także m.in. Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge i Storm Reid. Sądząc po reakcjach internautów i recenzjach widzów w Stanach Zjednoczonych, film został przyjęty bardzo dobrze. Do tej pory zarobił w USA 29 mln dolarów.

Polska premiera filmu „Niewidzialny człowiek” zaplanowana jest na 6 marca 2020 r.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA