REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Podwójna nowość od Princess Nokii i powrót Caribou. Przegląd premier muzycznych tygodnia

W tym tygodniu warto zatrzymać się na dłużej przy podwójnej nowości raperki znanej jako Princess Nokia. Co jeszcze dobrego w muzyce przyniósł mijający tydzień?

premiery muzyczne caribou
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Caribou – Suddenly

Dan Snaith w formie. Na piątym albumie długogrającym wydanym pod szyldem Caribou (Snaith publikował także jako Manitoba i Daphni), a dziesiątym w ogóle w całej karierze, kanadyjski muzyk popisuje się umiejętnością łączenia świetnych, nośnych melodii z nutką melancholii i doskonale dobranymi wokalami.

Tycho – Simulcast

Znów elektronika, tym razem kierująca się w stronę ambientu, a do tego bez wokalu. Tycho, czyli Scott Hansen, podejmuje się na „Simulcast” drobnego recyklingu. Utwory zebrane na albumie to nowe instrumentalne przeróbki kawałków, które znalazły się na jego poprzednim albumie, „Weather” z zeszłego roku.

Jan-rapowanie & Nocny - Uśmiech

Najnowszy i jednocześnie pożegnalny album duetu rapersko-producenckiego. Jan-rapowanie ogłosił kilka dni temu przerwę w działalności muzycznej, wypuszczając jednocześnie do sieci album „Uśmiech”. Wbrew temu, co sugeruje tytuł, wcale nie jest tak radośnie. Prędzej słodko-gorzko, z przewagą tego drugiego.

Princess Nokia – Everything Sucks i Everything is Beautiful

Amerykańska raperka jednego dnia podrzuciła dwa nowe albumy. Pierwszy z nich, „Everything Sucks”, miał powstać w ciągu jednego tygodnia w Nowym Jorku. Przeciwstawne płyty stanowią zestaw porywających, często mocnych kawałków.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA