1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nagranie i zdjęcia z planu „The Batman”. Tak w całości prezentuje się kostium Mrocznego Rycerza

Robert Pattinson jako Batman. Tak wygląda strój Mrocznego Rycerza

W sieci pojawiły się zdjęcia i nagranie z planu „The Batman”. Możemy na nich zobaczyć kostium głównego bohatera w pełnej okazałości, a także słynny pojazd, którym Mroczny Rycerz bardzo często łamał ograniczenia prędkości w innych opowieściach ze swoim udziałem. I nie, nie chodzi o Batmobil.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Fani Mrocznego Rycerza z niecierpliwością wyczekują premiery „The Batman”. Do tego wydarzenia jeszcze sporo czasu, bo na razie ekipa ciężko pracuje na planie. Robert Pattinson lata w kostiumie głównego bohatera, Colin Farrell jest Pingwinem, a Paul Dano mówi zagadkami jak… Człowiek-Zagadka. Obsadę poznaliśmy dzięki twitterowi reżysera Matta Reevesa. Za sprawą mediów społecznościowych wiemy też już, jak prezentuje się strój Człowieka Nietoperza w pełnej krasie i jego Batcykl.

Nie tak dawno w sieci pojawiło się nagranie testowe z Robertem Pattinsonem w kostiumie Batmana. Wtedy mogliśmy przyjrzeć się tylko jego górnej części. Teraz mamy okazję zobaczyć go w całości. A prezentuje się tak:

Nie trzeba mieć wprawnego oka, aby zauważyć, że osoba na zdjęciu to nie Pattinson, tylko jego dubler. Fotka została bowiem zrobiona podczas kręcenia pościgu w Glasgow, którego fragment możecie obejrzeć w poniższym wpisie:

A jeśli wciąż wam mało, mamy kolejną fotkę:

Wszyscy wciąż oczekujemy kolejnych oficjalnych informacji, bo na razie chociaż mamy już jakiś ogląd sytuacji, to wciąż niewiele wiemy. Nawet szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Podobno z filmu dowiemy się, czemu Batman zyskał miano największego detektywa świata. Scenariusz rzekomo oparty został na komiksie „Długie Halloween”. Całość ma być utrzymana w klimatach noir. Tym samym Mroczny Rycerz powróci do swoich korzeni.

Już sam ten zamysł brzmi interesująco. Dodajmy jednak do tego imponującą obsadę. Oprócz wspomnianego Roberta Pattinsona, Colina Farrella i Paula Dano, na ekranie zobaczymy również m.in. Jeffreya Wrighta, Zoë Kravitz, Andy’ego Serkisa, Johna Torturro, Petera Sarsgaarda i Jayme Lawson.

Premiera „The Batman” zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku.