1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Komisarz Trela powraca. Znamy datę premiery 2. sezonu serialu „Znaki” stacji AXN

Znamy datę premiery 2. sezonu serialu „Znaki” stacji AXN

Po niemal dwóch latach „Znaki” znowu pojawią się w Górach Sowich, a my będziemy mogli je zobaczyć w stacji AXN. Wiemy już, kiedy premiera 2. sezonu polskiego serialu kryminalnego.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Znaki” zadebiutowały w telewizji w październiku 2018 roku. Zgodnie z danymi podanymi przez portal Wirtualne Media, osiem odcinków oglądało średnio 97 tys. widzów, co było całkiem przyzwoitym wynikiem. O 2. sezonie mówiło się już od dłuższego czasu. I niedługo przyjdzie nam powrócić do Gór Sowich, aby zetknąć się z kolejną zagadką kryminalną.

„Znaki” - o czym będzie 2. sezon?

W poprzednich odcinkach mogliśmy zobaczyć poczynania komisarza Treli, który ma rozwiązać tajemnicę pewnej zbrodni, w dziwny sposób łączącej się ze śmiercią studentki sprzed lat. Żeby to zrobić, śledczy musiał przede wszystkim przełamać zmowę milczenia panującą w małym miasteczku, co nie było zadaniem łatwym. W 2. sezonie przyjdzie nam podążać za historią zaginięcia córki głównego bohatera i kilku innych osób. Tym razem więc sprawa będzie osobista. W oficjalnym opisie czytamy:

W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka.

Znaki/fot.: Wojciech Nekanda Trepka/AXN
Znaki/fot.: Wojciech Nekanda Trepka/AXN

W nadchodzącej odsłonie serialu powrócą znani bohaterowie grani przez Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką czy Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik. Do obsady dołączają również znany z „Pitbulla. Ostatniego psa” i „Kleru” Rafał Mohr oraz Barbara Wypych, którą możecie kojarzyć chociażby z „Kruka. Szepty słychać po zmroku” i „Stulecia winnych”. Za scenariusz odpowiada m.in. Wojciech Miłoszewski, który pracował przy „Watasze”.

Zdjęcia do 2. sezonu „Znaków” rozpoczęły się w sierpniu 2019 roku. Premierę zapowiadano na wiosnę 2020 roku. Teraz poznaliśmy dokładną datę i okazuje się, że serial powróci już niedługo.

2. sezon „Znaków” będzie można oglądać od wtorku 7 kwietnia na kanale AXN.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 22:00.