1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Marvel Cinematic Universe z nową aktorską gwiazdą. Owen Wilson wystąpi w dużej roli w serialu „Loki”

Disneyowskie Marvel Cinematic Universe znajduje się obecnie w trakcie wprowadzania wielopoziomowych zmian. Najważniejszą częścią nowego modelu mają być seriale tworzone przede wszystkim na Disney+, w tym „Loki” z Tomem Hiddlestonem. Media właśnie podały, że do obsady tej produkcji dołączył sam Owen Wilson.

loki owen wilson

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Ostatnie lata dla filmowego uniwersum Marvela były więcej niż dobre. Świetne wyniki finansowe, mocne recenzje i panująca powszechnie opinia, że Kevin Feige robi najlepsze produkcje tego typu, mogły zdecydowanie cieszyć szefów Disneya. Rzecz w tym, że zeszły rok był pod wieloma względami przełomowy. Rynek komiksowych adaptacji uległ dużym zmianom.

Marvel zakończył niezwykle istotny etap swoich produkcji, a przyszłość filmowego uniwersum bez najważniejszych bohaterów i aktorów stanęła w pewnym sensie pod znakiem zapytania. W międzyczasie do kin trafiły za to świetnie odebrane produkcje DC („Shazam!” i „Joker”). A jeśli wierzyć pierwszym reakcjom na „Ptaki Nocy”, to ten pozytywny trend zostanie podtrzymany. Dlatego tak istotny z punktu widzenia Marvela jest sukces serialowych produkcji.

A ten jest prawdopodobny dzięki takim wypatrywanym przez fanów dziełom jak „Loki”. Właśnie poznaliśmy tożsamość nowego gwiazdora tej produkcji.

loki owen wilson

Według informacji portalu Comicbook, do obsady hitu Marvel Cinematic Universe dołączył właśnie Owen Wilson. Aktor znany z takich produkcji jak „Kowboj z Szanghaju”, „Pociąg do Darjeeling”, „O północy w Paryżu”, „Wada ukryta” i „Cudowny chłopak” ma pojawić się w „Lokim” w jednej z pierwszoplanowych ról. Tożsamość granej przez niego postaci nie została jeszcze ujawniona. Jeżeli brać jednak pod uwagę dotychczasową karierę Owena Wilsona, to zapewne będzie to rola w jakimś stopniu komediowa.

Ostatnie wieści na temat serialu Disney+ sugerują, że Loki po zdobyciu Tesseractu w „Avengers: Koniec Gry” będzie w jakiś sposób podróżować między wymiarami. W ten sposób mamy otrzymać odcinki z młodym nordyckim bogiem czy Lokim-kobietą. Dokładne informacje na temat fabuły produkcji (i całej 4. fazy MCU) są jednak na razie utrzymywane w tajemnicy.

Owen Wilson pojawi się na ekranach użytkowników Disney+ dopiero w 2021 roku.