1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. TV

Sylwestra świętujesz przed telewizorem? Te produkcje powinny cię szczególnie zainteresować

Sylwester 2019 w domu nie musi być nudny. Jakie filmy znajdziemy w TV?

Sylwester 2019 można spędzić tylko na zabawie? Niekoniecznie. Zapaleni kinomaniacy będą też mieli kilka ciekawych filmowych możliwości. Co ciekawego pokażą polskie stacje telewizyjne w noc sylwestrową?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Sylwester dla wielu czytelników Rozrywka.Blog oznacza szampańską noc pełną zabawy i sztucznych ogni (lub pokazów laserów). Nie wszyscy Polacy lubią jednak bawić się akurat w ten konkretny dzień, dlatego nie zabraknie też osób spędzających go przed telewizorem. Na szczęście specjalnie dla nich stacje telewizyjne przygotowały różnorodne produkcje, które powinny przyciągnąć uwagę widzów przed i po północy.

Sylwester 2019 - najciekawsze filmy i seriale pokazywane w TV 31 grudnia:

Avengers: Koniec gry - HBO

sylwester 2019 tv

„Avengers: Koniec gry” to nie tylko najlepiej zarabiająca produkcja w historii kina, ale też jeden z kilku najgłośniejszych filmów ostatnich lat. I choć nie wszystkim spodobała się historia stworzona przez braci Russo, to produkcja kończąca dekadę przygód Iron Mana, Hulka, Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki tak czy inaczej warta jest obejrzenia. Będzie to możliwe już w Sylwestra.

Pokaz filmu w noc sylwestrową od 00:15 na HBO.

Polityka - Canal+

sylwester 2019 tv

Patryk Vega to postać w pewnym sensie niepowtarzalna dla polskiego kina. Autor szeregu produkcji, które często wypada nazwać quasi-filmami cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów i to mimo że krytycy przeważnie atakują jego dzieła z każdej strony. „Polityka” nie była pod tym względem wyjątkiem, choć osobiście potrafiłem dostrzec w niej obiecujące (choć niewykorzystane) elementy. Czy uda się lepiej je przedstawić w wersji serialowej? Pokaz całej produkcji w Sylwestra na Canal+.

Wszystkie cztery odcinki kolejno obejrzycie od 22:10 na antenie Canal Plus.

Martwe zło - Cinemax

sylwester 2019 tv

„Martwe zło” to jeden z tych horrorów klasy B, które szczególnie upodobali sobie fani opowieści grozy. Produkcja w reżyserii Sama Raimiego ma obecnie status dzieła kultowego, a temu twórcy otworzyła drogę do wielkiej kariery (stworzył później m.in. pierwszą trylogię Spider-Mana). Jeśli w Sylwestra wybierzecie seans „Martwego zła”, to spodziewajcie się masy potworów, demonicznych opętań i lejącej się strumieniami posoki. Ale warto to przetrzymać, żeby obejrzeć jeden z ulubionych horrorów Stephena Kinga.

Na antenie Cinemax od 23:40.

Oszukać przeznaczenie - FOX

sylwester 2019 tv

„Oszukać przeznaczenie” to kolejny kultowy horror z niskim budżetem, który będzie można obejrzeć w noc sylwestrową. Historia grupy młodych przyjaciół, którzy w ostatniej chwili opuszczają samolot i dzięki temu ratują życie, doczekała się olbrzymiej liczby sequeli, ale żaden nie był w stanie wywołać w widzach równie nerwowego oczekiwania na mroczną rękę przeznaczenia, co produkcja z 2000 roku.

W telewizji o 00:20 na antenie FOX.

Siła i honor - AleKino+

sylwester 2019 tv

„Siłę i honor” można zaliczyć do produkcji, które w momencie premiery nie zostały przyjęte szczególnie dobrze, ale z czasem doczekały się dużej i wiernej bazy fanów. Film w reżyserii George'a Tillmana Jra opowiada o czarnoskórym członku marynarki wojennej, który pomimo przeszkód postanawia zostać nurkiem głębinowym. Na przeszkodzie staje mu jednak uparty przełożony. W głównych rolach wystąpili Cuba Gooding Jr oraz Robert De Niro.

Film „Siła i honor” obejrzycie od 22:10 na AleKino+.