1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Seriale
  5. VOD

„Mandalorian” z 2. sezonem. Możliwe, że pojawią się w nim bohaterowie pierwszych „Gwiezdnych wojen”

The Mandalorian - kadr z serialu

1. sezon serialu platformy streamingowej Disney+ „The Mandalorian” przed kilkoma dniami dobiegł końca. Wiemy już, że powstanie 2. seria. Pojawiły się też pogłoski, że w nowych odcinkach mogą wystąpić bohaterowie oryginalnej trylogii „Gwiezdnych wojen”. Co jeszcze wiemy na temat popularnego serialu?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„The Mandalorian” zadebiutował 12 listopada, w dniu światowej (tzn. amerykańsko-kanadyjsko-holenderskiej) premiery platformy streamingowej Disney+.

The Mandalorian - kadr z serialu

Pierwszy aktorski serial osadzony w świecie „Gwiezdnych wojen” szybko zyskał przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili jego westernowy klimat i subtelne nawiązania do Gwiezdnej Sagi.

Wszystkich połączyła też miłość do Baby Yody, czyli „Dziecka” z rasy Mistrza Yody, który pojawił się w serialu od 1. odcinka, ku ogromnemu zaskoczeniu premierowych widzów. Od tego momentu obrazki, gify czy memy z bohaterem zalewają Internet w zaskakujących dawkach.

Jedynie kwestią czasu było więc ogłoszenie zamówienia na 2. sezon serialu.

Showrunner projektu, reżyser Jon Favreau ogłosił niedawno, że 2. seria jest już w trakcie pre-produkcji, a nowych odcinków możemy spodziewać się najprawdopodobniej już jesienią 2020 roku.

Teraz dowiadujemy się, że w nowych odcinkach możemy ujrzeć kilka ze znanych nam twarzy.

Wedle informacji zebranych przez amerykański portal Deadline:

osoby bliskie produkcji zasugerowały, że w 2. sezonie możemy ujrzeć kilka ze znanych i lubianych postaci z Sagi Skywalkerów.

W tym momencie nieznane są żadne inne szczegóły, ale wydaje się, że taka droga rozwoju marki byłaby dla widzów bardzo ciekawa. Spekuluje się, że ze względu na czas akcji serialu - pięć lat po wydarzeniach „Imperium kontratakuje” - najprawdopodobniej na ekranie ujrzymy bohaterów z oryginalnej trylogii.

Myślę, że wielu widzów z wielką chęcią zobaczyłoby także drogę ku powstaniu Nowego Porządku, sposób dojścia Snoke’a do władzy, czy nieznaną historię Rycerzy Ren. Wprawdzie do wydarzeń „Przebudzenia Mocy” pozostało jeszcze 25 lat, ale przecież żadna z tych frakcji nie powstała jednej nocy.

Serial „The Mandalorian” dostępny jest na platformie Disney+.