1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. VOD

Święta w towarzystwie Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thanosa. „Avengers: Koniec gry” od dziś na HBO GO

avengers koniec gry hbo go

Marvel Cinematic Universe na początku następnego roku wejdzie w 4. fazę swojego istnienia. Najwyższy czas przypomnieć sobie lub zapoznać się z najważniejszym z dotychczasowych filmów Marvel Studios. „Avengers: Koniec gry” jest od dzisiaj dostępny na platformie HBO GO.

„Avengers: Endgame” to nie tylko kulminacyjny moment filmowego uniwersum z bohaterami Marvela. To również jedna z najważniejszych produkcji bieżącego roku, która zdobyła pochwały od krytyków i fanów na równi. Może się też pochwalić świetnymi wynikami finansowymi. Choć potrzebowała do tego premiery rozszerzonej wersj, to ostatecznie pobiła „Avatara”, stając się najlepiej zarabiającym dziełem w historii kina. Palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o dochodowość dzierży obecnie „Joker”, ale osiągnięcie „Avengers: Koniec gry” jest nie do przecenienia.

Co oczywiście nie oznacza, że nie ma osób, które jeszcze produkcji Marvel Studios nie widziały. W najbliższe święta będą miały doskonałą okazję do nadrobienia. A to za sprawą platformy HBO GO.

Film „Avengers: Koniec gry” jest już dostępny w serwisie HBO GO.

„Avengers: Endgame”, jak sam tytuł wskazuje, stanowi zamknięcie dotychczasowej historii bohaterów Marvel Cinematic Universe. Fabuła prowadziła do tego miejsca od czasu premiery „Avengers”, a fani czekali jeszcze dłużej - od debiutującego w 2008 roku „Irona Mana”. Ten film po prostu trzeba zobaczyć. A przecież jego znaczenie będzie też kolosalne w kontekście następnej fazy MCU. Nawet najbardziej zaangażowani fani z pewnością nie odpuszczą szansy na przypomnienie sobie filmu przed „Czarną Wdową” i „Eternals”.

Produkcja przyciągnie też zapewne postronnych widzów liczbą gwiazd w swojej obsadzie. Na ekranie w trakcie seansu „Avengers: Koniec gry” pojawiają się m.in. Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo oraz Josh Brolin jako Thanos.

Produkcja do obejrzenia na HBO GO.