1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się
  4. Seriale
  5. TV
  6. VOD

Te seriale najchętniej oglądali widzowie na całym świecie w 2019 roku. Sprawdź, ile z nich widziałeś

Lucyfer - kadr z serialu

Lista najchętniej binge’owanych seriali w 2019 roku może was zaskoczyć. Sprawdzamy, które produkcje widzowie nałogowo oglądali w ciągu wielogodzinnych sesji.

Zestawienie najchętniej oglądanych seriali 2019 roku przygotował portal TVTime. Serwis oferuje aplikację, umożliwiającą odznaczenie odcinków serialu, które widz obejrzał podczas pojedynczej wielogodzinnej sesji.

Najchętniej binge’owane seriale w 2019 roku

Lucyfer - kadr z serialu

Numerem 1 okazał się serial „Lucyfer

Produkcja stacji Fox, która została anulowana, a następnie odkupiona przez platformę streamingową Netflix i przedłużona na dwa kolejne sezony, okazała się hitem serwisu. Wiadomo już, że zaplanowany na 2020 rok piąty sezon będzie ostatnim. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Na miejscu nr 2 znalazł się niekwestionowany hit, który od lat zbiera przychylne recenzje. Mimo upływu wielu lat od premiery. Mowa o serialu „Przyjaciele”. O fenomenie tej produkcji pisaliśmy już wielokrotnie. Ba! Powstały nawet całe książki próbujące zgłębić to zjawisko. Poszczególne odcinki obejrzycie na platformie Netflix.

Chirurdzy - kadr promocyjny

Pozycja nr 3 to „Grey’s Anatomy”. Słynni „Chirurdzy”, którzy emitowani są w telewizji nieprzerwanie od 15 lat, nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Nowe odcinki emitowane są na kanale Fox.

Tuż za podium uplasowała się komedia „Brooklyn Nine-Nine”.

Ten „amerykański 13 Posterunek”, jak czasem mówi się o serialu z Andym Sambergiem w jednej z głównych ról, cieszy się niezwykłą popularnością publiczności, która lubi obejrzeć kilka dwudziestominutowych odcinków serialu na raz. Nic dziwnego - humor oferowany w serialu rzeczywiście stanowi odpowiedni odpoczynek po długim dniu w pracy. Odcinki znajdziecie na platformie Netflix.

Stranger Things - grafika promocyjna

Niezwykłą popularnością wciąż cieszy się także „Stranger Things”.

3. sezon, który trafił na platformę Netflix 4 lipca, szybko zaskarbił sobie przychylność fanów, którzy połknęli serial w zaskakującym tempie. Już kilka dni od premiery, serwis VOD chwalił się, że nowa odsłona produkcji braci Duffer osiągnęła rekordowe wyniki. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Zakończona w tym roku „Gra o tron” także przyciągnęła niebagatelną widownię oraz fanów oglądania serialu na jednym posiedzeniu. Nic dziwnego - wielu fanów chciało przypomnieć sobie wydarzenia poprzednich sezonów przed ostatecznym finałem serialu, który był długo dyskutowany przez zwolenników i zawiedzionych poziomem ostatnich odcinków. Produkcję znajdziecie na HBO GO.

Teoria wielkiego podrywu - kadr z serialu

Również „Teoria wielkiego podrywu”, która zakończyła się w tym roku po 12 sezonach, cieszyła się niemałą popularnością. Serial o życiu grupy nerdów, którzy zaczęli poznawać swoje partnerki życiowe, cieszył się w ostatnich miesiącach sporym zainteresowaniem fanów. Serial dostępny jest na HBO GO.

Wielu odbiorców dało się także porwać urokowi serialu młodzieżowego „Riverdale”. Mimo coraz bardziej zaskakujących rozwiązań i wielokrotnego „przeskakiwania rekina”, jak utarło się mówić o produkcjach, które zaskakują swoimi kuriozalnymi decyzjami scenariuszowymi, serial wciąż budzi emocje odbiorców. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Dom z papieru - kadr z serialu

Na 10 miejscu listy najchętniej binge’owanych seriali w 2019 znalazła się produkcja Netfliksa „Dom z papieru”. 3. sezon serialu zawitał na platformę w lipcu, szybko stając się jednym z najchętniej oglądanych seriali tamtego okresu. Serwis VOD chwalił się nawet, że produkcja osiągnęła rekordowe wyniki. Serial dostępny jest na platformie Netflix.