1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. VOD

Ryan Reynolds ratuje piątek. Na Netfliksie możecie już obejrzeć „6 Underground”

6 underground Netflix premiera

Ten piątek nie należy do najbardziej obfitych, jeśli chodzi o ilość premier na Netfliksie. W serwisie pojawiła się jedna nowość, ale za to jaka.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W bibliotece serwisu Netflix zadebiutował dziś (13.12.2019) film „6 Underground”, najnowsza produkcja w reżyserii Michaela Baya. Znany z serii „Transformes”, filmów „Armageddon” i „Pearl Harbor” twórca tym razem stworzył film akcji o szóstce nietypowych bohaterów.

Owa szóstka to drużyna złożona ze specjalistów w danym fachu. Bohaterów łączy to, że za wszelką cenę chcą wymazać swoją przeszłość. Największą gwiazdą filmu jest niewątpliwie Ryan Reynolds, którego widzowie uwielbiają za rolę Deadpoola.

Ryan Reynolds opowiada o filmie „6 Underground”:

W ramach promocji filmu platforma Netflix przygotowała nie tylko zwykłe zwiastuny, ale i kilkuminutowy filmik, w którym Ryan Reynolds zachwala film i próbuje udowodnić, że to będzie najbardziej michaelbayowy film w dorobku Michaela Baya.

Oprócz Reynoldsa, w filmie występują także m.in. Mélanie Laurent, Corey Hawkins, Dave Franco i Ben Hardy. Twórcami scenariusza są Paul Wernick i Rhett Reese, którzy współpracowali już z Reynoldsem przy obu częściach serii „Deadpool”.

Film „6 Underground” możecie już obejrzeć na platformie Netflix.