REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. VOD
  5. Filmy

Ryan Reynolds ratuje piątek. Na Netfliksie możecie już obejrzeć „6 Underground”

Ten piątek nie należy do najbardziej obfitych, jeśli chodzi o ilość premier na Netfliksie. W serwisie pojawiła się jedna nowość, ale za to jaka.

6 underground Netflix premiera
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W bibliotece serwisu Netflix zadebiutował dziś (13.12.2019) film „6 Underground”, najnowsza produkcja w reżyserii Michaela Baya. Znany z serii „Transformes”, filmów „Armageddon” i „Pearl Harbor” twórca tym razem stworzył film akcji o szóstce nietypowych bohaterów.

Owa szóstka to drużyna złożona ze specjalistów w danym fachu. Bohaterów łączy to, że za wszelką cenę chcą wymazać swoją przeszłość. Największą gwiazdą filmu jest niewątpliwie Ryan Reynolds, którego widzowie uwielbiają za rolę Deadpoola.

Ryan Reynolds opowiada o filmie „6 Underground”:

W ramach promocji filmu platforma Netflix przygotowała nie tylko zwykłe zwiastuny, ale i kilkuminutowy filmik, w którym Ryan Reynolds zachwala film i próbuje udowodnić, że to będzie najbardziej michaelbayowy film w dorobku Michaela Baya.

REKLAMA

Oprócz Reynoldsa, w filmie występują także m.in. Mélanie Laurent, Corey Hawkins, Dave Franco i Ben Hardy. Twórcami scenariusza są Paul Wernick i Rhett Reese, którzy współpracowali już z Reynoldsem przy obu częściach serii „Deadpool”.

Film „6 Underground” możecie już obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA