1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Pierwsze spojrzenie na Rycerzy Ren. Zobacz nowe materiały promocyjne filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Premiera nowego filmu z uniwersum „Gwiezdnych wojen”, czyli obrazu „Skywalker. Odrodzenie”, obędzie się za niecały miesiąc, 19 grudnia. Z tej okazji pojawia się coraz więcej nowych materiałów promocyjnych. Na najnowszym dostajemy pierwsze wyraźne spojrzenie na Rycerzy Ren.

Kylo i Rycerze Ren na nowych materiałach promocyjnych Epizodu IX

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W sieci zadebiutował niedawno nowy telewizyjny spot reklamowy, promujący Epizod IX, czyli zwieńczenie historii rodu Skywalker, jak wielokrotnie wypowiadali się twórcy o najnowszym projekcie Gwiezdnej Sagi.

Najnowszy materiał, zatytułowany „Przeznaczenie”, to świeże spojrzenie na członków Zakonu Rycerzy Ren.

Bohaterowie pojawili się już w nowej trylogii „Gwiezdnych wojen”, w retrospekcjach dotyczących postaci Kylo Rena. Ich dotychczasowy udział w opowieści był jednak dość mocno ograniczony.

Nowy zwiastun, a w szczególności specjalna okładka magazynu Empire, poświęcona tym zamaskowanym bohaterom, każe przypuszczać, że tym razem może dowiemy się czegoś więcej o tajemniczej grupie i jej wpływie na ukształtowanie charakteru jednego z głównych antagonistów nowych odcinków sagi.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” rozgrywa się po dramatycznych wydarzeniach z „Ostatniego Jedi”, które całkowicie wywróciły fabułę nowej trylogii, w dużej mierze negując założenia „Przebudzenia mocy”.

Okładka magazynu Empire promująca film Gwiezdne wojny Skywalker Odrodzenie

Za sterami filmu ponownie stoi J.J Abrams, który jest odpowiedzialny za sukces Epizodu VII. Nowa opowieść będzie nie tylko zwieńczeniem ostatniej trylogii, zapoczątkowanej wspomnianym filmem z 2015 roku, ale także ukoronowaniem dotychczasowej, dziewięcioodcinkowej serii filmów pełnometrażowych, skupiających się na bohaterach z rodu Skywalker.

Warto dodać, że w ramach promocji nowego filmu wytwórnia Disneya wypuściła także specjalne wideo poświęcone niegasnącemu fenomenowi serii „Gwiezdne wojny”.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” pojawią się w polskich i światowych kinach już 19 grudnia 2019 roku. Bilety są już do kupienia.