1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. VOD

Odliczamy godziny – właśnie poznaliśmy datę premiery serialu „Wiedźmin”! Jest też nowy zwiastun

Wiedźmin” od Netfliksa to najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Właśnie dowiedzieliśmy, kiedy serial wyląduje na Netfliksie.

Wiedźmin - Henry Cavill
146 interakcji
dołącz do dyskusji

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Data premiery serialu była tematem wielu spekulacji i analiz. Jakiś czas temu wydawało się nawet, że holenderski oddział Netfliksa przypadkiem przekazał tę informację światu. A potem pojawiły się zdjęcia potwierdzające termin premiery serialu na czerwonym dywanie i sugerujące tym samym, że „Wiedźmin” pojawi się w serwisie pod koniec grudnia. Teraz już wszystko jest jasne.

Wreszcie możemy powiedzieć to oficjalnie – „Wiedźmin” zadebiutuje na Netfliksie już 20 grudnia 2019 roku!

Informację podano na włoskim konwencie, Lucca Comics and Games. W trakcie imprezy, w której uczestniczą m.in. showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich i producent wykonawczy, Tomasz Bagiński, opublikowano też nowy zwiastun „Wiedźmina”.

Wiedźmin od Netfliksa – nowy zwiastun:

Serial Netfliksa już od momentu ogłoszenia budził żywe emocje fanów. Zastanawiano się, jak produkcja podejdzie do tematu opowieści o słynnym bohaterze i czy w odcinkowej wersji jego przygód zobaczymy lubiane elementy znane także z gry komputerowej „The Witcher”, bazującej na świecie stworzonym przez Sapkowskiego.

Mimo wielu zapewnień ze strony twórców, że serialowy „Wiedźmin” bazuje na motywach sagi (głównie opowiadań), a nie gry, już za niecałe dwa miesiące na własne oczy będziemy mogli przekonać się, jak sytuacja wygląda w rzeczywistości.

Przekonamy się też, jak Henry Cavill wypada w roli Geralta z Rivii, jaką rolę otrzymał w serialu Maciej Musiał i czy wiek jednej z aktorek rzeczywiście nie stanowi problemu na ekranie. Każda z tych informacji budziła bowiem wiele kontrowersji w trakcie ich ogłoszenia. Jestem pewien, że choć niektóre pytania dostaną swoje odpowiedzi, prawdziwie gorąca dyskusja wokół produkcji dopiero się rozpocznie.

„Wiedźmin” na platformie Netflix zadebiutuje już 20 grudnia 2019 roku.