REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Nie tylko nowy Kanye West. Sprawdzamy premiery muzyczne mijającego tygodnia

Był to świetny tydzień dla muzyki, nie zapomnę go nigdy. Wśród premier ciekawe polskie projekty i prezent od samego króla rapu.

premiery muzyczne kanye west
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Kanye West - Jesus is King

Po kilkukrotnym przekładaniu i niepewności w sprawie daty ostatecznej premiery - oto jest. 9. Album studyjny Westa to cała masa pieśni pochwalnych. Wśród gości (oprócz Jezusa) m.in. Ty Dolla Sign, Fred Hammond, Clipse oraz kultowy Kenny G.

Provinz Posen - Provinz Posen

Elektronika i muzyka ludowa z Wielkopolski - połączenie, które ma przybliżyć zapomniany nieco folklor. Provinz Posen to projekt Michała Wiraszki, Michała Szturomskiego oraz Szymona Waliszewskiego. Panowie na płycie goszczą m.in. Jerzego Mazzolla i Dagę Gregorowicz.

Desert Sessions - Vols. 11 & 12

The Desert Sessions to projekt rozpoczęty w 1997 roku. Wtedy to Josh Homme zaprosił na słynne Rancho De La Luna m.in. muzyków z zespołów Goatsnake, Soundgarden i własnej grupy Kyuss na wspólne granie. Od tamtej pory kolektyw w różnych składach wydawał kolejne nagrania w postaci EP-ek i zbierających je razem albumów kompilacyjnych.

Baranovski - Zbiór

Debiutancki album Wojciecha Baranowskiego, który swego czasu był finalistą programu The Voice of Poland. Pierwsza płyta muzyka to wypadkowa różnorodnych inspiracji - od popu, przez funk aż po dance.

Fink - Bloom Innocent

REKLAMA

Muzyka Fina Greenalla to zawsze dobra opcja na jesienne wieczory. Na „Bloom Innocent” trafiło 8 nastrojowych kompozycji, w klimacie dobrze znanym jego dotychczasowym fanom. Ci mogą już się szykować na nadchodzące koncerty - 6 listopada w Gdańsku i 8 listopada w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA