1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Canal+ zaprezentował oficjalny zwiastun serialu „Żmijowisko”. Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji?

zmijowisko serial zwiastun

Po serii teaserów Canal+ zaprezentował oficjalny zwiastun serialu „Żmijowisko”. Fabuła produkcji opiera się na prozie Wojciecha Chmielarza.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiera serialu „Żmijowisko” zaplanowana jest na 3 listopada. Produkcja opowiada o rodzinie, która próbuje pozbierać się po wielkiej tragedii - zaginięciu młodej dziewczyny, córki Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Akcja serialu toczy się w urokliwym, jednocześnie niepokojącym miejscu, które zdaje się być idealnym tłem dla tajemnic i niedopowiedzeń. Byliśmy zresztą niedawno na planie produkcji.

Nikt nie wie, co stało się z dziewczyną, a jej zaginięcie wydaje się nieprawdopodobne – przecież w tak spokojnej okolicy nie mogło się zdarzyć nic złego. Tu wszyscy bardzo dobrze siebie znają. - pisała o miejscu akcji i fabule Asia Tracewicz.

„Żmijowisko" - oficjalny zwiastun:

W serialu zagrali m.in. Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Paweł Domagała, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł, Lidia Sadowa, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski (pracował m.in. przy filmie „Bogowie” i serialu „Belfer”). Scenariusz pod okiem Wojciecha Chmielarza napisała Dana Łukasińska.

Premiera serialu „Żmijowisko” już 3 listopada o 21:30 na Canal+.