1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

„Naprzód”, fani animacji! Czas obejrzeć nowy zwiastun produkcji Pixara i Disneya

Nowy zwiastun animacji Disneya i Pixara

Już w listopadzie świat znów oszaleje na punkcie „Krainy Lodu”, gdy na ekrany kin trafi 2. część słynnego filmu. Teraz wytwórnia Disneya pobudza jednak apetyt na inną magiczną przygodę, która czeka nas w marcu przyszłego roku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji „Onward” (pol. „Naprzód”), która trafi na ekrany polskich kin 6 marca 2020 roku.

Naprzód - nowa animacja Disneya

„Naprzód” to opowieść o mieszkańcach magicznej krainy, w której dostępne są także zdobycze dzisiejszych technologii. Przez to trolle, elfy i inne nadprzyrodzone stworzenia nie tylko przemieszczają się samochodami czy samolotami, ale korzystają też z telefonów komórkowych i telewizorów. Bohaterowie tak przyzwyczaili się do wynalazków współczesności, że zapomnieli, jak korzystać z czarów.

W tych warunkach dwóch braci wyruszy na wyprawę w celu odnalezienia źródła zapomnianej magii. Ma to pomóc przywrócić do życia ich zmarłego ojca. Ich podróż pełna będzie niesamowitych przygód i humoru. Obaj spróbują odkryć fundament pradawnej siły, ale także zbliżą się do siebie, orientując się, że prawdziwa magia kryje się w miłości najbliższych.

W oryginalnej wersji językowej głównym postaciom głosów użyczają Chris Pratt i Tom Holland, czyli Star-Lord i Spider-Man z filmów Marvel Cinematic Universe. Towarzyszą im Octavia Spencer oraz Julia Louis-Dreyfous. Reżyserem filmu jest Dan Scanlon, który stworzył wcześniej dla Disneya i Pixara „Uniwersytet potworny”, sequel słynnych „Potworów i spółka”.

Film „Naprzód” zadebiutuje na ekranach polskich kin już 6 marca 2020.