1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. VOD

„The Office” tylko z hormonami. Powstanie spin-off „Big Mouth” od Netfliksa – powitajcie serial „Human Resources”

Human Resources - kadr ze zwiastuna spin-offu

Big Mouth” to animacja Netfliksa opowiadająca o okresie dorastania w nietypowy sposób. Bohaterowie serialu rozmawiają z włochatymi „potworami”, personifikacjami różnych hormonów, buzującymi w ludzkim organizmie, co prowadzi do serii zabawnych i zawstydzających sytuacji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Produkcja jest niezwykle popularna i szybko zyskała przychylność zarówno widzów, jak i krytyków. Z tego powodu platforma Netflix niedawno wznowiła serial na trzy kolejne sezony. W ramach umowy z jej twórcami – Nickiem Krollem, Andrew Goldbergiem, Jennifer Flackett, Kelly Galuską i ich firmą produkcyjną Brutus Pink – zamówiono także inne produkcje, sygnowane ich nazwiskiem. Teraz dowiedzieliśmy się o jednej z nich.

Produkcja „Human Resources” ma być komedią opowiadającą o losach demonów znanych z „Big Mouth”. Tym razem jednak akcja toczyć się będzie w miejscu, gdzie dostają one kolejne zlecenia.

Big Mouth

Ta przestrzeń była już pokazana w serialu „Big Mouth”, gdy w finale 2. sezonu bohaterowie trafili do biura swoich „głosów wewnętrznych”.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, żeby opowiedzieć wiele rodzajów historii. Nie tylko związanych z wchodzeniem w dorosłość, ale wielu innych dotyczących codziennego życia – zdradził Nick Kroll podczas trwającego właśnie New York Comic Con.

Ogłoszeniu towarzyszy pierwszy animowany teaser.

Serial ma powstać dopiero po skończeniu produkcji 5. sezonu bazowej produkcji. Podczas New York Comic-Con Kroll zdradził także, że w nowym sezonie „Big Mouth” do ekipy dołączy nowy kobiecy hormon. Istnieje też szansa, że w serialu „Human Resources” zobaczymy bohaterów znanych z „Big Mouth”, ukazanych jednak w innym kontekście.

Serial „Big Mouth” dostępny jest na platformie Netflix. 3. sezon ma premierę właśnie dzisiaj. Nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty premiery serialu „Human Rerousces”.