REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. Seriale

3. sezon serialu „Atypowy” już w listopadzie. Poznaliśmy datę premiery produkcji Netfliksa

Serial oryginalny Netfliksa pt. „Atypowy”, opowiadający o młodym chłopaku ze spektrum autyzmu, powróci na nasze ekrany już w listopadzie.

Atypowy - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix ogłosił właśnie datę premiery 3. serii serialu „Atypical” w sposób podobny do ogłoszenia powrotuSzkoły dla elity” czy innych produkcji młodzieżowych ze swojej biblioteki – poprzez wideo-zapowiedź z udziałem aktorów.

Nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie już 1 listopada.

Oznacza to, że serial pojawi się o północy w Halloween. Proszę, ubierzcie się tak jak my – cieszy się Nik Dodani, serialowy Zahid.

3. sezon będzie kontynuacją wątków poruszanych w dwóch świetnie przyjętych seriach i opowie o tym, jak Sam wyrusza do college’u. To wydarzenie wywróci do góry nogami życie bohaterów i każe im na nowo zredefiniować swoje priorytety. Z nową sytuacją będzie musiał poradzić sobie nie tylko główny bohater, ale i cała jego rodzina. Jak zwykle serial w humorystyczny sposób pokaże wpływ problemów dojrzewania na dynamikę relacji całej grupy.

REKLAMA

Produkcja Robii Rashid, która pracowała wcześniej przy serialach „Jak poznałem waszą matkę” czy „Goldbergowie”, zyskała niezwykłą przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili jej serial za ciekawe podejście do tematu i wywoływanie w odbiorcy wielu ciepłych emocji. „Atypowy” jest dziełem niezwykle przemyślanym, otwierającym oczy i zapewniającym wyjątkowy wewnętrzny spokój. Serial przykuwa uwagę nietuzinkowymi relacjami rodzinnymi oraz serią nienachalnych, inteligentnych żartów.

Dwa sezony serialu „Atypowy” można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix. 3. sezon trafi tam 1 listopada.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA