1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Ralph Fiennes kontra Rasputin. Nowy zwiastun filmu „King's Man: Pierwsza misja”

king's man pierwsza misja zwiastun

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu „King's Man: Pierwsza misja”, prequela serii „Kingsman”. Pierwsze skrzypce gra w nim Ralph Fiennes.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Akcja filmu reżyserowanego przez Matthew Vaughna dzieje się w czasie I wojny światowej. Oprócz scen na polu bitewnym, na nowym zwiastunie widzimy także Diuka Oksfordu (gra go Ralph Fiennes), który inicjuje działalność pierwszej niezależnej agencji wywiadowczej. Zadaniem ekipy Fiennesa będzie powstrzymanie diabolicznego Rasputina (w tej roli Rhys Ifans).

Nowy film opowie o początkach komórki wywiadowczej, którą znamy z filmów „Kingsman: Tajne służby” (2014) i „Kingsman: Złoty krąg” (2017). Oba filmy, podobnie jak nadchodząca 3. odsłona, były reżyserowane przez Matthew Vaughna. W główne role wcielali się w nich Taron Egerton i Colin Firth. Filmowa seria powstała w oparciu o komiksy autorstwa Dave'a Gibbonsa i Marka Millara.

Producent film zaprezentował także plakat promujący produkcję.

W filmie, oprócz wspomnianych aktorów, wystąpią także m.in. Gemma Arterton, Tom Hollander, Djimon Hounsou, Matthew Goode, Stanley Tucci, Daniel Brühl, Aaron Taylor-Johnson, Charles Dance oraz Liam Neeson. Scenariusz filmu to dzieło Jane Goldman i Matthew Vaughna.

Premiera King's Man: Pierwsza misja zaplanowana jest na 12 lutego 2020 (w Polsce 14 lutego).