1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

„Zasady się zmieniły“ – nowy spot z filmu „Zombieland 2" zapowiada nową rasę krwiożerczych zombie

Zombieland 2 kadr z filmu

Film „Zombieland: Kulki w łeb“ zbliża się wielkimi krokami do kin, dlatego wytwórnia Sony Pictures wypuściła właśnie nową zapowiedź obrazu, aby podgrzać atmosferę przed premierą.

Nowy telewizyjny klip zawiera kilka nowych scen z nadchodzącego widowiska, będącego kontynuacją hitu z 2009 roku. „Zombieland” Rubena Fleischera, reżysera „Venoma” i „Gangster Squad. Pogromcy mafii”, opowiadał o post-apokaliptycznym świecie, plądrowanym przez hordy zombie oraz grupie ocalałych, którzy muszą poradzić sobie w trudnych warunkach nowej rzeczywistości.

Do swoich ról w sequelu powracają wszyscy członkowie oryginalnej obsady, czyli Emma Stone, Abigail Breslin, Jesse Eisenberg oraz Woody Harrelson. Jak pokazał pierwszy zwiastun – bohaterowie tym razem spotkają na swojej drodze całą gamę nowych postaci.

Nowy klip zapowiada natomiast, że zasady gry zmieniły się odkąd ostatnio je poznaliśmy.

W ciągu paru lat, które upłynęły od wydarzeń pierwowzoru, na świecie pojawiła się bowiem nowa rasa zombie, które są szybsze, zwinniejsze i bardziej krwiożercze niż dotychczas. Znane zagrożenie pokazało nową twarz, z którą trzeba nauczyć sobie radzić sobie w inny sposób.

Film Fleischera zapowiada się więc na sequel na starych sprawdzonych hollywoodzkich zasadach: szybciej, mocniej, więcej. Szczerze liczę na to, że film utrzyma wysoki poziom części pierwszej i nie będzie jedynie prostym odcinaniem kuponów od oryginalnego dzieła. Czas pokaże.

Film pojawi się na ekranach polskich już 18 października, w sam raz na okres przed Halloween.