REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. Seriale

„Beverly Hills 90210” wraca do telewizji. Wiemy, kiedy serial „BH90210” będzie miał premierę

BH90210” trafi na ekrany polskich telewizorów. Stacja Fox wyemituje 6 odcinków limitowanego serialu, nawiązującego do słynnej serii z połowy lat 90.

BH90210 - kadr promujący serial
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Beverly Hills 90210” to produkcja kultowa, przez wielu uważana za jeden z najlepszych seriali młodzieżowych końca XX wieku. Serial emitowany w latach 1990-2000 zyskał oddaną rzeszę fanów i swego czasu był niezaprzeczalnym hitem ramówki.

Kilka lat temu dostaliśmy nową wersję serialu - produkcję The CW „90210”, która doczekała się pięciu sezonów, emitowanych w latach 2008-2013. W serialu pojawiali się wprawdzie bohaterowie znani z oryginalnej wersji, ale zapowiedziany właśnie nowy projekt, stanowi coś zupełnie innego, niezależnego od tamtej wariacji na temat słynnej opowieści dla nastolatków.

„BH 90210” ma opowiadać o oryginalnych aktorach popularnego show, którzy po latach spotykają się, aby porozmawiać o możliwości przywrócenia serialu w nowej formie - kontynuacji bądź rebootu.

Tak pisaliśmy o projekcie w artykule, dotyczącym najbardziej oczekiwanych premierach drugiej połowy roku:

Wydaje się, że w erze nostalgicznych powrotów, dawania drugich szans poszczególnym popularnym tytułom oraz manii rebootów, serial, który opowiadać będzie o całym procesie od środka, na dodatek z oryginalną obsadą pierwotnej produkcji (ta będzie grać pewne wersje samych siebie) może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Nowy serial, stworzony przez Chrisa Alberghininiego i Mike’a Chesslera z pomysłu dwóch gwiazd oryginalnej produkcji - Tori Spelling i Jennie Garth, celowo bawi się formułą reality show, kreowania rzeczywistości, a także próbuje zrozumieć dzisiejszą modę na robienie rebootów.

Produkcja pokazuje specyficzną wersję rzeczywistości, w której aktorzy grają nieco podrasowane wersje samych siebie.

REKLAMA

Prace nad nową wersją kultowej produkcji okazują się być nie mniej emocjonujące niż fikcyjne przygody sprzed lat. Powracają dawne uczucia, przypominają o sobie długo skrywane konflikty, a stare przyjaźnie zostają wystawione na próbę - czytamy w oficjalnym komunikacie stacji.

„BH90210” pojawi się na antenie Fox już 9 października o 21.05. Kolejne odcinki co środę.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA