1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. TV

„Beverly Hills 90210” wraca do telewizji. Wiemy, kiedy serial „BH90210” będzie miał premierę

BH90210 - kadr promujący serial

BH90210” trafi na ekrany polskich telewizorów. Stacja Fox wyemituje 6 odcinków limitowanego serialu, nawiązującego do słynnej serii z połowy lat 90.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Beverly Hills 90210” to produkcja kultowa, przez wielu uważana za jeden z najlepszych seriali młodzieżowych końca XX wieku. Serial emitowany w latach 1990-2000 zyskał oddaną rzeszę fanów i swego czasu był niezaprzeczalnym hitem ramówki.

Kilka lat temu dostaliśmy nową wersję serialu - produkcję The CW „90210”, która doczekała się pięciu sezonów, emitowanych w latach 2008-2013. W serialu pojawiali się wprawdzie bohaterowie znani z oryginalnej wersji, ale zapowiedziany właśnie nowy projekt, stanowi coś zupełnie innego, niezależnego od tamtej wariacji na temat słynnej opowieści dla nastolatków.

„BH 90210” ma opowiadać o oryginalnych aktorach popularnego show, którzy po latach spotykają się, aby porozmawiać o możliwości przywrócenia serialu w nowej formie - kontynuacji bądź rebootu.

Tak pisaliśmy o projekcie w artykule, dotyczącym najbardziej oczekiwanych premierach drugiej połowy roku:

Wydaje się, że w erze nostalgicznych powrotów, dawania drugich szans poszczególnym popularnym tytułom oraz manii rebootów, serial, który opowiadać będzie o całym procesie od środka, na dodatek z oryginalną obsadą pierwotnej produkcji (ta będzie grać pewne wersje samych siebie) może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Nowy serial, stworzony przez Chrisa Alberghininiego i Mike’a Chesslera z pomysłu dwóch gwiazd oryginalnej produkcji - Tori Spelling i Jennie Garth, celowo bawi się formułą reality show, kreowania rzeczywistości, a także próbuje zrozumieć dzisiejszą modę na robienie rebootów.

Produkcja pokazuje specyficzną wersję rzeczywistości, w której aktorzy grają nieco podrasowane wersje samych siebie.

Prace nad nową wersją kultowej produkcji okazują się być nie mniej emocjonujące niż fikcyjne przygody sprzed lat. Powracają dawne uczucia, przypominają o sobie długo skrywane konflikty, a stare przyjaźnie zostają wystawione na próbę - czytamy w oficjalnym komunikacie stacji.

„BH90210” pojawi się na antenie Fox już 9 października o 21.05. Kolejne odcinki co środę.