1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Nowy Bon Iver i co jeszcze? Sprawdzamy najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

To był ważny tydzień dla fanów Bon Ivera (tak, dla fanów zespołu Tool też) - muzyk udostępnił w sieci swój najnowszy album. To oczywiście niejedyna warta uwagi muzyczna premiera ostatnich dni.

premiery muzyczne Bon Iver

Premiery muzyczne tygodnia:

Marika Hackman - Any Human Friend

3. album studyjny brytyjskiej artystki, jak poprzednie jej wydawnictwa przepełniony melancholią i delikatnym wokalem. W tekstach najnowszych piosenek Hackman odnosi się często do seksualności, jej słowa są niejednokrotnie dosadne i dowcipne, czasem wręcz przejmująco szczere.

Bon Iver - I, I

Na 4. albumie studyjnym Bon Iver cała plejada znakomitych gości - m.in. James Blake, Aaron Dessner, Bruce Hornsby i Moses Sumney. Stojący za projektem Justin Vernon zarzekał się, że to jego najbardziej szczery materiał. Możecie się już o tym przekonać, sprawdzając album na serwisach streamingowych. Na fizyczne wydanie trzeba jeszcze poczekać do 30 sierpnia.

Seeker Lover Keeper - Wild Seeds

Australijskie trio, w którego skład wchodzą Sarah Blasko, Sally Seltmann i Holly Throsby. „Wild Seeds” to ich 2. album długogrający, następca „Seeker Lover Keeper” z 2011 roku. W klipie do tytułowego utworu wystąpiła aktorka Yael Stone, którą możecie znać z serialu „Orange Is the New Black”.