1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. Seriale

Netflix kasuje kolejne seriale. Pożegnajcie się z tytułami „Designated Survivor” oraz „Tuca & Bertie”

Netflix w tym roku prowadzi poważne porządki w swojej bibliotece. Pisaliśmy już o dotychczasowych ogłoszeniach, dotyczących seriali, które nie wrócą na platformę VOD. Do wspomnianych tytułów właśnie dołączyły dwa kolejne - „Designated Survivor” oraz „Tuca & Bertie”.

Tuca i Bertie skasowane

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Designated Survivor” to serial, który został uratowany przez Netfliksa po tym, jak stacja ABC postanowiła nie wznawiać produkcji na 3. sezon. Netflix odkupił prawa i przygotował (jak się okazuje) finałową serię opowieści o prezydencie Stanów Zjednoczonych, granym przez Kiefera Sutherlanda.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pokazać naszym widzom trzy sezony serialu i cieszymy się, że będziemy mogli pokazywać je na naszej platformie w nadchodzących latach. W szczególności dziękujemy całej ekipie twórców za stworzenie satysfakcjonującego zwieńczenia dla historii - możemy czytać w oficjalnym komunikacie.

Tuca i Bertie” to natomiast szalony serial animowany o ptakach, które przeżywają różnego rodzaju perypetie. W tym takie, które często zaprzeczają zasadom logiki czy zdrowego rozsądku. Serial zyskał przychylność krytyków, ale nie był oglądany przez odpowiednią ilość widzów, o czym poinformowała twórczyni serialu, Lisa Hanawalt, na swoim Twitterze.

Seria „Tuca i Bertie” jest uwielbiana przez krytyków, z których wielu nazywało serial jednym z najciekawszych produkcji roku. Nie ma to jednak żadnego znaczenia dla algorytmu Netfliksa.

Serie „Designated Survivor” oraz „Tuca i Bertie” dostępne są na platformie Netflix.