1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Tom Cruise znów za sterami. Aktor zaprezentował zwiastun filmu „Top Gun: Maverick"

Tom Cruise ponownie zagra rolę, która przed laty przyniosła przełom w jego karierze. Podczas odbywającego się w San Diego Comic Conu aktor zaprezentował zwiastun filmu „Top Gun: Maverick”.

top gun maverick zwiastun

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Obraz jest kontynuacją kultowego tytułu „Top Gun” z 1986 roku. Oprócz Toma Cruise’a pojawią się w nim m.in. znany z pierwowzoru Val Kilmer, a także Jennifer Connelly, Jon Hamm i Ed Harris.

„Top Gun: Maverick” - zwiastun:

„Top Gun” z 1986 roku opowiadał o rywalizujących ze sobą uczniach elitarnej jednostki lotniczej. W kontynuacji grany przez Cruise’a Pete „Maverick” Mitchell będzie instruktorem lotnictwa. Jednym z młodych adeptów lotnictwa ma być syn zmarłego w pierwszej części Goose’a (grał go Anthony Edwards).

Zwiastun nie mówi zbyt wiele o fabule nowego filmu. - Wszystko, co zobaczycie w tym filmie jest prawdziwe - powiedział Cruise podczas wystąpienia w San Diego. - Dla mnie „Top Gun” to film o rywalizacji, o rodzinie, o poświeceniu, o bohaterstwie; po prostu - o lotnictwie - dodał aktor.

Premiera „Top Gun: Maverick" zaplanowana jest na lato 2020 roku.

Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, który zastąpił reżysera pierwowzoru, Tony'ego Scotta.