1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Rami Malek i odpowiedzi na trudne pytania. Sprawdźcie zapowiedź 4. sezonu serialu „Mr. Robot”

Fani „Mr. Robot” w tym roku pożegnają się z ulubionym serialem. Dziś opublikowano teaser zapowiadający 4. sezon produkcji.

mr. robot sezon 4 zwiastun

Pierwszy odcinek serialu „Mr. Robot” wyemitowano w maju 2015 roku. Jego główny bohater, grany przez Ramiego Maleka Elliot Alderson, jest specem od bezpieczeństwa cybernetycznego, a po godzinach także hakerem. Jego historię, a także opowieść o grupie zwanej fsociety śledziliśmy przez 3 kolejne sezony.

„Mr. Robot” - zwiastun 4. sezonu:

Elliot Alderson będzie musiał odpowiedzieć na jakże ważne, podstawowe pytanie: Czy było warto? Opublikowany klip nie zdradza nam nic a nic na temat fabuły. Wiadomo oczywiście, że Aldersona czekają kolejne rozterki i trudne decyzje.

Sam Esmail, twórca serialu, postanowił zakończyć go na 4. sezonie. W jednym z wywiadów wyznał, że po prostu nie miał pomysłu na dobrą kontynuację opowieści. Nie chciał na siłę tworzyć kolejnych epizodów. Kto wie, może to tylko jeden z wielu powodów. Innym może być fakt, że Rami Malek jest od jakiegoś czasu bardzo zajętym aktorem. Obecnie pracuje m.in. na planie nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Oprócz Ramiego Maleka, w obsadzie „Mr. Robot” znaleźli się m.in. Christian Slater, Carly Chaikin oraz Portia Doubleday. Premiera 4. sezonu „Mr. Robot” odbędzie się jesienią tego roku.

3. sezony produkcji znajdziecie na HBO GO.