Seriale  /  News

Naomi Watts w złotej sukni na planie „Bloodmoon”. Kogo aktorka zagra w prequelu „Gry o tron”?

Picture of the author

Naomi Watts zagra jedną z głównych ról w prequelu „Gry o tron”, nazywanym roboczo „Bloodmoon”. Do sieci wyciekło zdjęcie z planu, przedstawiające aktorkę w kostiumie i charakteryzacji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zdjęcie, które pojawiło się m.in. na fanowskim Instagramie Blood Moon Insider miało zostać zrobione we Włoszech, w okolicy miasta Gaeta, przy jaskini Grotta del Turco.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Directly from the Game of Thrones prequel set, Blood Moon! Naomi Watts in full Game of Thrones gear in Gaeta, Italy.🔥🤔 -

Post udostępniony przez Blood Moon Insider (@bloodmoontvinsider)

Watts ubrana jest w elegancką złotą suknię i bogatą biżuterię, co sugeruje przynależność do jednego z wielkich rodów Westeros. Pierwsza do główy przychodzi rodzina Lannisterów, jednak George R.R. Martin wyjawił niedawno, że ci nie pojawią się w serialu.

Innym pomysłem może być ród Casterlych z Casterly Rock, swego czasu najbogatszy w Westeros.

Gdy w pewnym momencie ród wygasł, ich miejsce zajęli właśnie Lannisterowie. Niektórzy z kolei podejrzewają, że Naomi Watts może wcielać się w rolę Nissy Nissy, żony Azora Ahai. Ahai był legendarnym bohaterem, który podczas Długiej Nocy pokonał Innych.

Wedle słów George'a R.R. Martina, w prequelu „Gry o tron” pojawią się dobrze znane rody, takie jak wywodzący się od Pierwszych Ludzi Starkowie. W opowieści mają pojawić się także Biali Wędrowcy, wilkory i mamuty. Nie znamy jeszcze dokładnych ram czasowych ujętych w prequelu. Wiemy za to, że prawdopodobnie jednym z jego bohaterów będzie Lann zwany Przebiegłym, który według legend był założycielem rodu Lannisterów.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst