REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. Filmy

Netflix otwiera się na filmy animowane. Zobacz zdjęcia z pierwszych oryginalnych produkcji serwisu

Netflix nieustannie się rozwija. Serwis chce do swojej oferty wprowadzić też oryginalne filmy animowane. Takimi pozycjami będą „Klaus” i „The Willoughbys”.

Netflix pokazał zdjęcia z filmów animowanych Klaus i The Willoughbys
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy zaprezentowano nowe zdjęcia ze wspomnianych produkcji. Dla Netfliksa jest to otwarcie się na tytuły kierowane dla najmłodszych i całych rodzin. Wcześniej serwis skupiał się raczej na innych odbiorcach, zatem to przedsięwzięcie będzie poważnym krokiem w historii platformy.

Włodarzom platformy z pewnością zależy na dobrym starcie w tym sektorze, zatem miejmy nadzieję, że „Klaus” i „The Willoughbys” nie zawiodą naszych oczekiwań.

„Klaus” to historia listonosza, któremu głosu użyczył Jason Schwartzman.

Klaus netflix class="wp-image-294314"

Bohater nazywa się Jesper. Mieszka on w Skandynawii i dostaje niepowtarzalną szansę zrobienia czegoś wyjątkowego. Zostaje mu powierzone zadanie doręczania poczty do owianej sławą wioski na dalekiej północy, gdzie spotyka tajemniczego, siwobrodego twórcę zabawek o imieniu Klaus.

Nie bez przyczyny film zostanie wprowadzony do biblioteki Netfliksa w okresie świątecznym tego roku. Opis produkcji mówi sam za siebie. Za projekt odpowiada Sergio Pablos, współtwórca „Jak ukraść księżyc”, który na pomysł fabuły wpadł już w 2010 roku. Obraz powstawał w Madrycie, wykorzystuje on zarówno tradycyjne ręczne techniki animacji, ale też najnowsze rozwiązania technologiczne. Oprócz Schwartzmana w anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy też J.K. Simmonsa, Rashidę Jones, Joan Cusack, Norma Macdonalda i Willa Sasso.

„The Willoughbys” to dzieło Krisa Pearna, twórcy „Klopsiki kontratakują”.

The Willoughbys netflix class="wp-image-294335"
REKLAMA

Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

Całość powstaje na podstawie książki Lois Lowry, zaś w obsadzie głosowej usłyszymy takich aktorów i aktorki jak Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara, Jane Krakowski i Sean Cullen. Film zadebiutuje wiosną 2020 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA