1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Netflix otwiera się na filmy animowane. Zobacz zdjęcia z pierwszych oryginalnych produkcji serwisu

Netflix pokazał zdjęcia z filmów animowanych Klaus i The Willoughbys

Netflix nieustannie się rozwija. Serwis chce do swojej oferty wprowadzić też oryginalne filmy animowane. Takimi pozycjami będą „Klaus” i „The Willoughbys”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy zaprezentowano nowe zdjęcia ze wspomnianych produkcji. Dla Netfliksa jest to otwarcie się na tytuły kierowane dla najmłodszych i całych rodzin. Wcześniej serwis skupiał się raczej na innych odbiorcach, zatem to przedsięwzięcie będzie poważnym krokiem w historii platformy.

Włodarzom platformy z pewnością zależy na dobrym starcie w tym sektorze, zatem miejmy nadzieję, że „Klaus” i „The Willoughbys” nie zawiodą naszych oczekiwań.

„Klaus” to historia listonosza, któremu głosu użyczył Jason Schwartzman.

Klaus netflix

Bohater nazywa się Jesper. Mieszka on w Skandynawii i dostaje niepowtarzalną szansę zrobienia czegoś wyjątkowego. Zostaje mu powierzone zadanie doręczania poczty do owianej sławą wioski na dalekiej północy, gdzie spotyka tajemniczego, siwobrodego twórcę zabawek o imieniu Klaus.

Nie bez przyczyny film zostanie wprowadzony do biblioteki Netfliksa w okresie świątecznym tego roku. Opis produkcji mówi sam za siebie. Za projekt odpowiada Sergio Pablos, współtwórca „Jak ukraść księżyc”, który na pomysł fabuły wpadł już w 2010 roku. Obraz powstawał w Madrycie, wykorzystuje on zarówno tradycyjne ręczne techniki animacji, ale też najnowsze rozwiązania technologiczne. Oprócz Schwartzmana w anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy też J.K. Simmonsa, Rashidę Jones, Joan Cusack, Norma Macdonalda i Willa Sasso.

„The Willoughbys” to dzieło Krisa Pearna, twórcy „Klopsiki kontratakują”.

The Willoughbys netflix

Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

Całość powstaje na podstawie książki Lois Lowry, zaś w obsadzie głosowej usłyszymy takich aktorów i aktorki jak Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara, Jane Krakowski i Sean Cullen. Film zadebiutuje wiosną 2020 roku.