1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

W nowym sezonie „Wataha” przekroczy własne granice. Sprawdźcie klimatyczny teaser 3. sezonu serialu

Wataha 3 sezon zwiastun
488 interakcji
dołącz do dyskusji

Wracamy w Bieszczady, ale nie będzie to najmilszy z powrotów. A przynajmniej nie dla kapitana Rebrowa, na co wskazuje pierwszy opublikowany teaser nowego sezonu „Watahy” od HBO.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Za kamerą odcinków 3. serii stanęły Olga Chajdas i Kasia Adamik. Scenariusz to zaś kolektywne dzieło Piotra Szymanka, który jest głównodowodzącym w tej materii, a także Katarzyny Tybinki oraz Marty Szymanek.

Plan zdjęciowy produkcji trwał od lutego do czerwca tego roku, a efektem pracy na planie jest poniższa zapowiedź. Dostajemy przypomnienie o tym, jak bardzo malownicze, ale jednocześnie tajemnicze są Bieszczady. To właśnie tu czekają nas kolejne zagadki, z którymi przyjdzie borykać się bohaterom. Szczegóły fabuły niestety nie są jeszcze znane, a jedyną podpowiedź stanowi dołączenie do obsady dwójki nowych aktorów oraz krótkie opisy ich ról.

„Wataha” - teaser 3. sezonu:

Borys Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu. Z jego zdaniem muszą liczyć się zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko („Viktor”, „General Commander”) pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii.

Kobieta jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie, musi być zawsze o krok do przodu. Ponadto na ekranie zaprezentują się m.in.: Aleksandra Popławska, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Teaser produkcji koncentruje się jednak na postaci Rebrowa i jego dotychczasowych kontaktach z innymi bohaterami.

Mężczyzna niespokojnie przemierza lasy pogranicza, dręczony przez wizje różnych postaci, z którymi zetknął się w trakcie swojej kariery. Od Kuczery słyszy, że ma słuchać rozkazów i nie robić więcej problemów. Barkova rzuca w jego stronę groźby, a dawni towarzysze nie ufają ani w jego dobre intencje, ani rzekome bohaterstwo. Wiktor Rebrow nie może liczyć na odrobinę zrozumienia nawet ze strony prokurator Igi Dobosz.

Klimatyczna zapowiedź kończy się bliskim spotkaniem między kapitanem polskiej straży granicznej a wściekłym wilkiem. W tle pojawiają się zaś słowa o przekraczaniu własnych granic. Trwający półtorej minuty materiał został nakręcony w trakcie zimowych zdjęć do produkcji, na co wyraźnie wskazuje leżący na trasie Rebrowa śnieg. Cokolwiek to wszystko oznacza, możemy być pewni, że „Wataha” w 3. sezonie będzie chciała zaserwować widzom jeszcze bardziej emocjonującą i pełną zwrotów akcji historię.

Dotychczasowe odcinki „Watahy” są dostępne w HBO GO.