REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Netflix szykuje niezwykłą animację. Zobacz zapowiedź serialu „Ciemny kryształ: Czas buntu”

Netflix zaprezentował pełny zwiastun serialu „Ciemny kryształ: Czas buntu”, którego premiera jest zaplanowana na 30 sierpnia tego roku. Dołączcie do trójki Gelflingów, na których barkach spoczywają losy ich świata.

ciemny kryształ: czas buntu
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 roku serial opowiada zupełnie nową historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami oryginalnego „Ciemnego Kryształu”. Produkcja Netfliksa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych.

Planeta Thera powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.

Ciemny kryształ: Czas buntu - zwiastun:

Na potrzeby produkcji zebrano aktorską śmietankę, której głosy usłyszymy z ekranu. Gelflingom głosu udzielą: Taron Egerton (Rian), Anya Taylor-Joy (Brea), Nathalie Emmanuel (Deet), a także m.in. Helena Bonham Carter, Natalie Dormer, Mark Strong oraz Alicia Vikander. Z kolei Skeksom i Mistykom głos podkładać będą: Harvey Fierstein, Mark Hamill, Ralph Ineson, Jason Isaacs, Keegan-Michael Key, Ólafur Darri Ólafsson, Simon Pegg, a także Andy Samberg. Dostaniemy także wersję z polskim dubbingiem, ale nie ujawniono nazwisk aktorów zaangażowanych w jej przygotowanie.

REKLAMA

Całość będzie się składać z 10 odcinków trwających po godzinie. Reżyserem został Louis Leterrier, twórca m.in. „Iluzji” czy też dwóch odsłon „Transportera”.

„Ciemny kryształ: Czas buntu” na platformie Netflix od 30 sierpnia 2019 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA