REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

A jednak go nie wycięli! Zobacz Rafała Zawieruchę jako Romana Polańskiego w zwiastunie filmu „Pewnego razu... w Hollywood”

Dziś w Cannes premierowy pokaz filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”. W międzyczasie w sieci zadebiutował trailer filmu, w którym widzimy m.in. Rafała Zawieruchę.

pewnego razu w hollywood zwiastun rafał zawierucha
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wygląda na to, że możemy zapomnieć o obawach dotyczących wycięcia z filmu „Pewnego razu... w Hollywood” scen z udziałem Rafała Zawieruchy. W trailerze filmu widzimy polskiego aktora, który wcielił się w rolę młodego Romana Polańskiego.

„Pewnego razu... w Hollywood” – zwiastun:

Postać Romana Polańskiego pozostanie jednak w tle głównej fabuły. Akcja filmu skupia się bowiem na aktorze, Ricku Daltonie, którego zagrał Leonardo DiCaprio, oraz  jego dublerze, Cliffie Booth – w tej roli Brad Pitt. Oprócz nich w najnowszym dziele Quentina Tarantino wystąpili m.in. Margot Robbie (Sharon Tate), Al Pacino (Marvin Schwarzs), Dakota Fanning oraz Timothy Olliphant. Wszystkich aktorów możemy podziwiać w zamieszczonym powyżej zwiastunie.

Quentin Tarantino zaapelował o zachowanie fabuły filmu „Pewnego razu... w Hollywood” w tajemnicy.

REKLAMA

Reżyser opublikował wczoraj tweet, w którym poprosił wszystkich oglądających jego najnowszy film w Cannes o niezdradzanie fabuły innym widzom, którzy czekają jeszcze na oficjalną premierę produkcji. Uzasadnił to ogromem pracy, który w powstanie dzieła włożył cały sztab ludzi. Pozostaje mieć nadzieję, że apel reżysera spotka się z odpowiednim odzewem.

Nam pozostaje czekać do oficjalnej polskiej premiery „Pewnego razu... w Hollywood”, czyli do 9 sierpnia 2019 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA