1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

„Rick i Morty” wrócą już niebawem i zostaną z nami na długo. Zamówiono 70 odcinków animacji

Po ponad dwuletniej przerwie dostaniemy nową porcję odcinków jednej z najpopularniejszych animacji dla dorosłych ostatnich lat. Kiedy premiera 4. sezonu „Ricka i Morty’ego”?

rick i morty 4 sezon data premiery
103 interakcji
dołącz do dyskusji

To zdecydowanie najdłuższa przerwa pomiędzy kolejnymi seriami. Wcześniej z podobnym czasem oczekiwania spotkaliśmy się przed premierą 3. sezonu w kwietniu 2017 roku, gdyż poprzednia seria zakończyła się w październiku 2015. Kiedy zatem nowe odcinki? Odpowiedź niosą bohaterowie serialu:

Premiera 4. sezonu serialu „Rick i Morty” w listopadzie 2019.

To jednak nie jedyna dobra nowina. Odpowiedzialna za animację stacja Adult Swim zamówiła aż 70 nowych odcinków kreskówki. Wszystkie dotychczasowe serie opiewały na 10 epizodów. Oznacza to, że przed nami aż 7 potwierdzonych serii. Twórcami niezmiennie pozostają Justin Roiland oraz Dan Harmon.

„Rick i Morty” to serial, który okazał się być przełomowym hitem dla Adult Swim. Był to najchętniej oglądany program w historii stacji. W 2018 roku produkcja otrzymała statuetkę Emmy za najlepszy program animowany.

Całość opowiada o ekscentrycznym naukowcu Ricku, który wraz ze swoim wnukiem Mortym udaje się do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości. Głosu głównym bohaterom użycza twórca kreskówki Justin Roiland. Ponadto w serialu słyszymy głosy należące do Spencer Grammer, Sarah Chalke, Kari Wahlgren czy Chrisa Parnella.

Dotychczasowe odcinki „Ricka i Morty’ego” są dostępne w serwisie Netflix.