REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Możliwe, że poznaliśmy dokładną datę premiery „Wiedźmina”. Netflix podobno zamówił już 2. sezon

Netflix oficjalnie potwierdził, że „Wiedźmin” będzie mieć swoją premierę jeszcze w 2019 roku. Jednak dzięki nowym informacjom być może poznaliśmy właśnie dokładną datę premiery.

wiedźmin data premiery netflix
REKLAMA
REKLAMA

Pewnym jest, że Geralt z Rivii o twarzy Henry’ego Cavilla zadebiutuje w czwartym kwartale roku, czyli gdzieś pomiędzy październikiem a grudniem. Kiedy dokładnie? Tego nie wiemy. Jeżeli jednak wierzyć doniesieniom portalu Recapped, to „Wiedźmin” będzie mieć swoją premierę dokładnie 20 grudnia 2019.

Serwis twierdzi także, że zamówiono już 2. sezon, a prace nad nim mają ruszyć w grudniu lub styczniu.

To wszystko to jednak nieoficjalne informacje. Doniesień nie skomentował także sam Netflix. Może się zatem okazać, że to tylko bajki. Z drugiej jednak strony działalność wspomnianego portalu opiera się na wyłapywaniu tego typu doniesień przed ich oficjalnym ogłoszeniem. To właśnie Recapped informował o obsadzie „Wiedźmina” nim dokonał tego Netflix, a mowa tu o głównych gwiazdach - Anyi Chalotrcie i Henrym Cavillu.

Jak to bywa w takich sytuacjach trzeba zwyczajnie poczekać aż czerwone N puści w końcu parę z ust w kwestii premiery „Wiedźmina”. Wyciek wydaje się jednak dość wiarygodny, biorąc pod uwagę wcześniejsze właściwe strzały ze strony Recapped.

REKLAMA

Netflix silnie stawia na „Wiedźmina”.

Duże nazwisko w obsadzie, zróżnicowane plany zdjęciowe i doświadczona grupa scenarzystów. Co za tym idzie, grudniowa premiera mogłaby być strzałem w dziesiątkę. W końcu to okres świąteczny, w którym ludzie dysponują większą ilością czasu ze względu na wolny od szkoły czy pracy, zatem potencjał na przyciągnięcie widzów w pierwszych dniach od premiery wydaje się całkiem spory.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA