1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Tego jeszcze nie grali - Taco Hemingway i Dawid Podsiadło razem na Narodowym

W poniedziałek 6 maja na facebookowych fanpage’ach Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya pojawiła się informacja o wspólnym występie obu panów. Dzisiaj już wiemy, że koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło razem na scenie Stadionu Narodowego

Wydarzeniu towarzyszy iście królewska audiowizualna oprawa. Już dziś wieczorem elewacja Stadionu Narodowego rozświetli się błyskiem nazwisk obu panów. Występy polskich gwiazd estrady na Narodowym zwykle związane były z festiwalami muzycznymi, supportem zagranicznego artysty czy wydarzeniami w ramach imprezy „Roztańczony Narodowy”. Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya ma zatem „przetrzeć szlaki innym polskim twórcom”, jak czytamy w oficjalnym komunikacie dotyczącym koncertu.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na Narodowym

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło wystąpią 28 września na Stadionie Narodowym.

Dawid Podsiadło spędził ostatnie miesiące na koncertowaniu w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album „Cafe Belga”. Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - sprzedaż biletów.

Oficjalna sprzedaż biletów ruszy w piątek, 17 maja, o godzinie 12.00 na stronie eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk. Warto jednak wspomnieć także o specjalnej przedsprzedaży dla użytkowników portalu Allegro. Ta rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12.00.

Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 12:00. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy.