REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Sonic ściga się przy dźwiękach hitu Coolio. Zobacz zwiastun filmu o słynnym jeżu z gier wideo

Ekranizacje gier zawsze mają pod górkę i do rzadkości należą sytuacje, kiedy udaje się z nich stworzyć udane filmy. Jeśli na tapetę weźmiemy platformówkę, to zadanie wydaje się jeszcze bardziej karkołomne. Zwiastun filmu „Sonic The Hedgehog” niestety nie napawa optymizmem.

Sonic The Hedgehog zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeżeli ktoś jeszcze pamięta taką firmę jak Sega, to z pewnością nie jest mu obcy niebieski jeż w czerwonych adidasach, który pokonuje odległości z nadnaturalną prędkością. Fabuła w growym „Sonicu” zawsze była zdawkowa. Chodziło o wymęczenie palców przy unikaniu przeszkód i zbieraniu złotych pierścieni czy czymkolwiek one były.

Ktoś jednak podjął się przeniesienia kultowej postaci na ekran. Tym kimś jest Jeff Fowler, dla którego będzie to debiut w pełnym metrażu. Z drugiej strony odpowiadał on także za wizualną stronę filmu „Gdzie mieszkają dzikie stwory” Spike’a Jonze’a, więc być może nie jest na straconej pozycji.

„Sonic The Hedgehog” - zwiastun:

Film ma być komedią akcji, a na ekranie Sonic wraz ze swoim ludzkim przyjacielem Tomem Wachowskim połączą siły w obronie przyszłości Ziemi. Będą musieli powstrzymać nikczemnego dra Robotnika, który chce porwać Sonica i wykorzystać jego moce do dominacji nad światem.

REKLAMA

Głosu jeżowi użyczył Ben Schwartz, w jego przyjaciela wcielił się James Marsden („Zaczarowana”, „Dla ciebie wszystko”), zaś Robotnika zagrał Jim Carrey. W obsadzie znaleźli się ponadto Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Neal McDonough oraz Adam Pally.

„Sonic The Hedgehog” wejdzie na ekrany kin 8 listopada.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA