1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Jennifer Aniston i Adam Sandler w nowej produkcji Netfliksa. Zobacz zwiastun filmu „Zabójczy rejs”

zabójczy rejs

Do sieci trafił zwiastun nowej produkcji Netfliksa, „Zabójczy rejs”. Film pojawi się na platformie już za niecałe dwa miesiące.

Netflix zdaje się nie ustępować w swojej ekspansywnej polityce oraz nastawieniu na konkurencję z gigantami branży kinowej. Firma coraz częściej przyciąga do swoich przedsięwzięć nazwiska gwiazd prawdziwie wielkiego formatu. Najnowszy film platformy, „Zabójczy rejs” jest tego najlepszym przykładem. Dzięki swojej obsadzie produkcja bardziej przypomina kasowy film kinowy niż wyprodukowany na potrzeby serwisu VOD.

„Zabójczy rejs” opowiada o małżeństwie, które nigdy nie miało dla siebie wystarczająco dużo czasu.

Nick Spitz (Adam Sandler), nowojorski policjant po 15 latach małżeństwa w końcu zabiera swoją żonę, Audrey (Jennifer Aniston) w podróż poślubną. W trakcie lotu samolotem do Europy Audrey poznaje tajemniczego gentelmana, który zaprasza parę na rejs luksusowym jachtem należącym do starszego miliardera, Malcolma Quince’a. Początkowo bajkowa podróż przeradza się wkrótce w szereg nieprzewidzianych i zaskakujących wydarzeń, gdy Amerykanie zostają głównymi podejrzanymi w sprawie o zabójstwo właściciela rzeczonego jachtu. W obliczu tragicznych wydarzeń i widma niesłusznej odsiadki Nick i Audrey postanawiają udowodnić swoją niewinność i rozwikłać zagadkowe morderstwo na własną rękę.

Reżyserem „Zabójczego rejsu” jest Kyle Newacheck. Wśród obsady aktorskiej, oprócz już wymienionej Jennifer Aniston oraz Adama Sandlera, znaleźli się między innymi Luke Evans, Gemma Arterton, Luis Gerardo Mendez oraz Terence Stamp.

Film „Zabójczy rejs” obejrzycie już od 14 czerwca w serwisie Netflix.