1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Ile zaryzykujesz, by zgarnąć całą stawkę? Zobacz zwiastun serialu „What/If” z Renée Zellweger

what if renee zellweger netflix

Rola zupełnie inna niż wcielenie się w Bridget Jones. Renée Zellweger zagra tajemniczą postać w nowym serialu Netfliksa „What/If”.

Serial Mike’a Kelleya ma być utrzymany w stylu neo-noir. Pochodząca z San Francisco para nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą propozycję, mającą podreperować ich sytuację finansową. Składa ją bardzo wpływowa, charyzmatyczna i przebiegła kobieta, w tej roli Renée Zellweger.

Całość przyjmie formę antologii. Każdy sezon przedstawi inną historię o przyzwoitych ludziach, którzy zaczynają robić nieprzyzwoite rzeczy. Niestety szczegóły fabuły nie są znane, nie ujawniono też dodatkowych informacji dotyczących kreacji Renée Zellweger.

Zwiastun sugeruje jednak, że serial może czerpać z takich produkcji, jak „Nagi instynkt” czy też „Skandal” od stacji ABC. To jednak strategia, z którą Netflix zdążył już oswoić swoich widzów. Ot choćby mająca niedawno premierę „Cisza” zdawała się być wypadkową „Cichego miejsca” i „Nie otwieraj oczu”.

„What/If” - zwiastun serialu Netfliksa:

Na ekranie oprócz Zellweger mają się także pojawić Jane Levy („Martwe zło”, „Castle Rock”) i Blake Jenner („Glee”, „W ukryciu”). Ponadto ujrzymy także Samanthę Ware, Keitha Powersa, Daniellę Pinedę, Juana Castano, Johna Clarence'a Stewarta oraz Dave'a Annable'a.

Twórcą serialu jest Mike Kelley, która dał nam wcześniej m.in. „Życie na fali” oraz „Pogodę na miłość”, za kamerą stanie zaś Phillip Noyce („Rezydenci”). Jednym z producentów jest Robert Zemeckis, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Serial będzie składać się z 10 odcinków.

„What/If” pojawi się na platformie Netflix 24 maja.