1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Audiobooki
  4. Książki

Szukacie nowych e-booków i audiobooków na święta? Ruszyła wielkanocna promocja na Ebookpoint, a w niej tysiące przecenionych książek

Ebookpoint rusza ze świąteczną promocją. W ofercie tysiące książek

Święta za pasem, a zaraz po nich długi weekend majowy. To oznacza, że będziemy mieć dużo wolnego czasu na nadrobienie zaległości w literaturze. Na Ebookpoint znajdziecie tysiące tytułów w obniżonych cenach.

Jeśli na co dzień czas umyka wam przez palce, a już o czytaniu książek nie ma mowy, z pewnością nie możecie się doczekać najbliższych świąt i zaraz po nich długiego weekendu majowego. By jednak w pełni cieszyć się chwilą dla siebie, warto już dziś pomyśleć o uzupełnieniu biblioteczki. Z okazji świąt wielkanocnych Ebookpoint.pl przygotował dla nas promocję na swoje obszerne zasoby ebooków i audiobooków.

Ebookpoint: świąteczna promocja na e-booki i audiobooki – na co zwrócić uwagę?

ebookpoint promocja świąteczna

Ostatnia część trylogii Zygmunta Miłoszewskiego o prokuratorze Teodorze Szackim zabierze nas tym razem do Olsztyna. Pozornie banalna sprawa powojennych zwłok okaże się największym wyzwaniem w karierze Szackiego. Prokurator zostanie pozbawiony dystansu i będzie musiał stanąć przed ostatecznymi wyborami. E-book jest dostępny na świątecznej promocji w cenie 19,90 zł.

ebookpoint promocja świąteczna

Kiedy Elena Greco dowiaduje się, że jej wieloletnia przyjaciółka, Lila zniknęła bez śladu, podejrzewa, że kobieta w końcu wprowadziła w życie swój odwieczny plan. To prowokuje Elenę do wspomnień o przyjaźni, która połączyła dziewczynki kilkadziesiąt lat wcześniej. Książka jest dostępna jako e-book oraz audiobook. Za każdą wersję zapłacicie 19,90 zł.

ebookpoint promocja świąteczna

Pewnego dnia w całej Europie zapadają egipskie ciemności, następuje przerwa w dostawie prądu. Informatyk, Piero Manzano podejrzewa, że może to być atak terrorystyczny. Gdy jego apele do władz nie zostają wysłuchane, sprawą zaczyna się interesować dziennikarka Lauren Shannon. Jednak im bliżej prawdy będzie ta dwójka, tym większe niebezpieczeństwo będzie grozić obydwojgu. Książka jest dostępna jako ebook oraz audiobook. Za każdą wersję zapłacicie 19,90 zł.

Dygot

ebookpoint promocja świąteczna

„Dygot” to opowieść o pięknie i okrucieństwie polskiej prowincji. Gdy Jan Łabendowicz odmawia pomocy uciekającej przed Armią Czerwoną Niemce, ta przeklina jego rodzinę. Wkrótce potem żona Łabendowicza rodzi dziecko o skórze białej jak śnieg. Wiejska społeczność nie chce jednak zaakceptować odmieńca. W międzyczasie córkę Bronka Geldy prześladuje klątwa Cyganki. Dziewczynka zostaje dotkliwie poparzona w wyniku wybuchu granatu. Ebook dostaniecie na trwającej promocji w cenie 19,90 zł.

Po ile dostaniemy ebooki i audiobooki?

Poszczególne tytuły będą dostępne w pięciu progach cenowych – 6,90 zł, 9,90 zł, 14,90 zł, 19,90 zł oraz 29,90 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Świąteczna promocja na ebooki i audiobooki w Ebookpoint trwa od czwartku, 18 kwietnia do poniedziałku, 22 kwietnia.

Wszystkie tytuły dostępne w promocji znajdziecie na stronie Ebookpoint.