REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Podobał ci się „The Umbrella Academy”? Zobacz zwiastun nowego serialu Netfliksa z Ellen Page – „Opowieści z San Francisco”

Po ciepło przyjętym „The Umbrella Academy” Netflix szykuje nowy serial z Ellen Page. Produkcja „Opowieści z San Francisco” trafi do serwisu już w czerwcu. A my właśnie możemy przekonać się, jak zapowiada się nowość platformy.

opowieści z san francisco zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serialowa wiosna, która już trwa (!) szykuje się ekscytująco, a do naszych list produkcji, które musimy zobaczyć, właśnie dołączyła kolejna. Netflix zapowiada serial „Opowieści z San Francisco”, w którym jedną z głównych ról zagra znana m.in. z „Umbrella Academy”, Ellen Page. Aktorka wcieli się w dorosłą córkę głównej bohaterki produkcji. Tę z kolei zagra Laura Linney, którą z pewnością dobrze kojarzą fani serialu „Ozark”.

Linney sportretuje Mary Ann, kobietę, która po 20 latach wraca na stare śmiecie do tytułowego San Franciso. Chce poświęcić się karierze i zostawić za sobą z pozoru idealne życie, jakie wiodła w Connecticut. W mieście wciąż mieszkają jej córka oraz były mąż, Brian (w tej roli Paul Gross). Mary próbuje odzyskać dawną równowagę i dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) oraz mieszkańcom 28 Barbary Lane, szybko wraca na właściwy tor.

Opowieści z San Francisco – zwiastun serialu Netfliksa:

Jeśli cała produkcja będzie tak ciepła jak ta zapowiedź z genialnym utworem For Today I Am a Boy Antony and the Johnsons, to ja już jestem kupiona.

Showrunnerką i producentką wykonawczą „Opowieści z San Francisco” jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner. Produkcja oparta jest na twórczości Armisteada Maupina.

REKLAMA
netflix class="wp-image-273111"

Serial „Opowieści z San Francisco” obejrzycie 7 czerwca 2019 roku w Netfliksie. Produkcja jest serią limitowaną, a więc możemy spodziewać się zamkniętej, jednosezonowej historii.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA