1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Oni oczyszczą kosmos z przestępców. Netflix ogłosił obsadę aktorskiej wersji serialu „Cowboy Bebop”

cowboy bebop obsada netflix serial

Netflix postanowił stworzyć aktorską wersję kultowego anime. Tak zrobił z „Death Note”, tak też czyni obecnie z „Cowboyem Bebopem”. Poznaliśmy już obsadę produkcji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Opowieść o grupie łowców nagród przemierzających kosmos w poszukiwaniu najniebezpieczniejszych przestępców we wszechświecie nabiera rumieńców. Od czasu zapowiedzi aktorskiego serialu nie ujawniono żadnych dodatkowych informacji na temat produkcji. Ten stan rzeczy właśnie się zmienił.

Główną rolę jako Spike Spiegel dostał John Cho.

To jednak nie koniec obsadowych nowin, które donosi portal Variety. Na ekranie ujrzymy ponadto takie nazwiska, jak: Mustafa Shakir („Luke Cage”), Daniella Pineda („Jurassic World: Upadłe królestwo”) i Alex Hassell („Suburbicon”). Wcielą się oni odpowiednio w Jeta Blacka, Faye Valentine i Viciousa, czyli byłego partnera Spiegela, a jednocześnie jego arcywroga.

W serialu pojawi się również postać zwana jako Radical Ed. Jednak casting do tej roli wciąż jeszcze trwa.

Netflix zamówił pełny sezon składający się z 10 odcinków. Scenariusz pierwszego epizodu napisze Christopher Yost, który odpowiada za tekst m.in. filmu „Thor: Ragnarok”. Showrunnerami zostali zaś Andre Nemec, Josh Appelbaum, Jeff Pinkner oraz Scott Rosenberg. Shinichiro Watanabe, reżyser pierwowzoru, ma pełnić obowiązki konsultanta.

„Cowboy Bebop” debiutował jako serial anime pod koniec lat 90.

Seria doczekała się 26 odcinków i jednego epizodu specjalnego. W 2001 roku powstał również animowany film pełnometrażowy. Pomysł na aktorską wersję pojawił się już wcześniej, bo w 2008, ale ostatecznie spalił on na panewce.

Data premiery serialowego „Cowboya Bebopa” nie jest jeszcze znana.